dodano: 2020-01-26 21:30:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

DOOM Eternal będzie dłuższy oraz lepszy dla hardcore'owych graczy!

Autor: AnoX
DOOM Eternal będzie dłuższy oraz lepszy dla hardcore'owych graczy!
20°
0

DOOM Eternal to hit, który może znacząco poprawić sytuację Bethesdy i Zenimax, a studio id Software szykuje większą oraz bardziej satysfakcjonującą grę.
 
Po znakomitym DOOM-ie przyszedł czas na kolejną odsłonę niezwykle cenionego cyklu, który w tym roku powinien zagwarantować nam jeszcze więcej wyśmienitych starć z demonami, które mają dać nam jeszcze większą porcję satysfakcji.
 
Nowe wieści z Baldur's Gate 3 poznamy pod koniec lutego! Co nas czeka?
 
Jakiś czas temu twórcy podzielili się informacjami dotyczącymi czasu rozgrywki, który ich zdaniem będzie wynosił około dwa razy więcej niż miało to miejsce w przypadku pierwszej odsłony. Ta zajmowała średnio około 12 godzin, przy czym realizacja 100% zawartości kosztowała nas około 25.
 
Eternal ma dostarczyć nam w związku z tym ponad 20 godzinną główną historię oraz zapewne przeszło 50 godzin poświęconych na uzyskanie wszystkiego do odblokowania.
 
Ponadto dowiedzieliśmy się od Hugo Martina z id software, że nadchodząca odsłona ma zaoferować nam o wiele bardziej satysfakcjonującą produkcję dla graczy preferujących wyższe i najwyższe poziomy trudności.
 
Odświeżony DOOM oferował nam satysfakcjonującą zabawę opierającą się o duże obrażenia, wiele przelatujących pocisków oraz określone podchodzenie do walki z naciskiem na efektownej ciosy wykańczające.
 
Tego nie będzie brakować także w nowej odsłonie serii, niemniej rozgrywka ma być sprawiedliwsza oraz bardziej satysfakcjonująca, dzięki czemu najlepsi z najlepszych będą mogli z większą przyjemnością mierzyć się z demonami, przy okazji dysponując większym naciskiem na umiejętności, a nie przypadek. 
 
Osoby preferujące słabszych przeciwników nie mają się czego obawiać, ponieważ zabawa pozostanie wciąż atrakcyjna i przystępna. Warto jednak odnotować, że podczas testów, na które embargo niedawno się zakończyło, dostarczyły nam jeszcze jedną, ważną informację.
 
Jak się okazuje tym razem amunicji, przynajmniej w ciągu pierwszych czterech godzin, nie ma zbyt wiele. To niby nic wielkiego, ale sporo osób może napotkać w związku z tym trudności. Być może jednak do czasu premiery zostanie to zmienione.
 
Popularne i ładnie wykonane w części z 2016 roku odsłonie znajdźki tym razem zostaną jeszcze mocniej wyeksponowane, dzięki czemu w naszej bazie będziemy mogli im się dokładnie przyjrzeć, przy okazji delektując się wyjątkowymi atrakcjami.
 
DOOM Eternal ma zaoferować nam kontynuację wątków rozpoczętych jeszcze w 2016 roku, gdy przekonaliśmy o tym jak realizowały się działania DOOM Slayera. Ten został oszukany, a Ziemia doczekała się potężnej inwazji demonów, które niemalże unicestwiły ludzkość. Ostatnią nadzieją świata jest nasz protagonista, który będzie musiał zmierzyć się z odwiecznymi przeciwnikami posługując się jeszcze większa ilością potężnych broni oraz gadżetów.
 
DOOM Eternal ukaże się 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia.
 
 

źródło: cogconnected.com/2020/01/doom-eternal-difficulty-enemies-doom-2016/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama