dodano: 2018-09-22 11:30:02

Downward Spiral: Horus Station trafiło na PS4 i PS VR

Autor: AnoX
Downward Spiral: Horus Station trafiło na PS4  i PS VR
0

Downward Spiral: Horus Station trafiło kilka dni temu na PlayStation 4  i Playstation VR sprawiając, że kosmos znów otwiera przed nami swoje bramy.
 
Kolejna produkcja zabierająca graczy w komos pozbawiony grawitacji pozwoli nam wziąć udział w przygodowej historii nastawionej na rozwiązanie tajemnicy w świecie science-fiction. 
 
Deweloperzy postawili największy nacisk na rozgrywkę pozbawioną cutscenek, dialogów czy nawet tekstu, sprawiając że wszystko będziemy poznawać za pośrednictwem narracji z użyciem otoczenia i dostępnych w jego ramach obiektów.
 
Rzecz jasna opuszczona stacja to nie tylko tajemnice i sekrety, ale także sporo zagrożeń w tym m.in. roboty polujące na nas czy innego typu maszyny, które nie są pozytywnie do nas nastawione. 
 
- Łącząc prowokujące do myślenia tajemnice klasyków science-fiction, takich jak 2001: Odyseja Kosmiczna i Solaris z interaktywną eksploracją, od wielu lat było naszym marzeniem i nie możemy się doczekać, aż gracze PlayStation doświadczą wyjątkowej atmosfery Downward Spiral: Horus i zawartej w niej opowieści- powiedział Gregory Louden, główny projektant 3rd Eye Studios. - Podczas gdy całkowicie zniewalający na płaskim ekranie, Downward Spiral: Horus Station wprowadza zanurzenie do 11 dla osób grających z PlayStation VR - szczególnie jeśli jest używany razem z kontrolerami PlayStation Move! -
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):