zamknij

dodano: 2017-12-13 19:10:01
PCPS4PS4 PROXONE

Druga Księga Filary Ziemi zadebiutowała na Steam

Autor: agusia16
Druga Księga Filary Ziemi zadebiutowała na Steam
15°
1

Ken Follett's The Pillars of the Earth, w Polsce znane jako Filary Ziemi, to epizodyczna gra przygodowa stworzona przez Daedalic Entertainment, interaktywna opowieść powstała na podstawie powieści Kena Folletta. Jej druga księga właśnie trafiła na Steam.
 
Przygodówka, której pierwszy epizod, w tym przypadku księga zadebiutował na Steam, ale i w wersji pudełkowej z dodatkami za sprawą Techland Wydawnictwo,  w miesiącu sierpniu, doczekał się dziś kontynuacji.
 
Wersja pudełkowa, o której wspominaliśmy tutaj zawiera przepustkę sezonową, upoważniającą do pobrania wszystkich trzech odcinków. W pierwszym z nich zatytułowanym Z Popiołów, którego recenzję znajdziecie na łamach naszego serwisu mieliśmy okazję poznać trójkę bohaterów, których życie toczy się  XII-wiecznej Anglii. Fabuła gry toczy się wokół budowy katedry w Kingsbridge, nie skupiając się na wiernym odtworzeniu wydarzeń toczących się w książce. Rozgrywka bazuje na wyborach graczy i decyzjach, które wpływają na to jak potoczą się losy postaci, pozwalając  tym samym zmienić bieg wydarzeń.
 
W drugiej księdze noszącej polski tytuł: Siejąc Wiatr śledzić będziemy dalsze losy brata Philipa, Toma Budowniczego, Jacka i Alieny. Czekać nas będą intrygi na dworach, spiski, romanse i jeszcze bardziej trudne wybory i decyzje. 
 
Drugi odcinek Filarów Ziemi dostępny jest na Steam od godziny 19 -tej, trzeci pojawić się ma Steam w maju 2018 roku. 
Na łamach naszego serwisu znajdziecie także poradnik pierwszej księgi Filarów Ziemi. 

Kup Filary Ziemi na Steam

 


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-12-13 20:09:02

Tytuł dość wyjątkowy choćby ze względu na średniowieczne realia. Ładnie jest to narysowane i klimat jest świetny podobnie jak historia i postacie, wysokie oceny tytułu świadczą o tym, że jest to gra warta uwagi. Średniowiecze pełną gębą :)

Reklama
Reklama