dodano: 2018-09-16 18:05:02
PC

Drugi rozdział przygodówki FoxTail zadebiutuje w listopadzie

Autor: agusia16
Drugi rozdział przygodówki FoxTail zadebiutuje w listopadzie
0

FoxTail, klasyczna przygodówka point & click, dzieło niezależnego Gingertips Game Studio, której pierwszy rozdział trafił do sprzedaży z początkiem marca tego roku, wkrótce dostępna będzie także w odcinku drugim.
 
Twórcy na swoich portalach społecznościowych i nie tylko, poinformowali oczekujących na kontynuację uroczej przygodówki FoxTail, która zadebiutowała równocześnie na GOG.com, jak i na Steam, iż dalsze losy sympatycznej lisicy w pikselowej przygodówce retro poznamy w miesiącu listopadzie. Na razie deweloperzy nie podali konkretnie, którego dnia to nastąpi, ale ta informacja ucieszyła zapewne wszystkich oczekujących na rozwinięcie się fabuły, między innymi i mnie. Autorzy poinformowali także, że każdy, który posiada w swojej bibliotece czy to na Steam, czy GOG.com grę w fazie produkcji, FoxTail drugi rozdział otrzyma automatycznie w formie aktualizacji. 
 
FoxTail - wrażenia z pierwszego rozdziału gry w fazie produkcji
 
FoxTail to klasyczna przygodówka wykonana w starym stylu, w grafice retro, w której przejmujemy kontrolę nad młodą lisicą o imieniu Leah, której przygoda zaczyna się w rodzinnym miasteczku, do którego przybywa, by spotkać się z ukochaną babcią. Niestety, ta wkrótce zapada na jakąś tajemniczą chorobę, która odbiera jej siły, więc Leah rusza w podróż, której celem jest odnalezienie lekarstwa na babuni.
 
FoxTail dostępna jest w wersji na PC, Mac i Linux zarówno na Steam, jak i GOG.com. 
 
Kup grę na GOG.com
 
Kup grę na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama