dodano: 2019-02-10 18:05:02
PC

Dwa epizody FoxTail opisane w poradniku/solucji. Zapraszamy!

Autor: agusia16
Dwa epizody FoxTail opisane w poradniku/solucji. Zapraszamy!
10°
3

FoxTail, klasyczna i epizodyczna przygodówka point & click, na której zakończenie jeszcze troszkę poczekamy, dostępna jest w dwóch epizodach, zarówno na GOG.com oraz Steam. Od dziś także w naszym poradniku.
 
FoxTail to klasyczna przygodówka, która skupia się na tradycyjnych rozwiązaniach przygodowych, oferujących graczowi zarówno eksplorację, jak i rozmowy, ale i zagadki przedmiotowe i logiczne, przy okazji pozwalając nam cieszyć się śliczną pikselową grafiką i od jakiegoś czasu, o czym wspominaliśmy przy okazji wrażeń z drugiego epizodu gry, polską wersję językową w postaci napisów. W grze nie brakuje wszelakich zadań, w tym logicznych, o czym pisaliśmy we wpisie z wrażeń z pierwszego rozdziału, jest też FoxTail produkcją, którą możemy przejść w różny sposób, wykonując różne czynności. Sama rozgrywka zaś niewiele się różni i skupia się głównie na zagadkach przedmiotowych. 
 
Przedstawiony Wam tu poradnik/solucja pozwoli przejść grę bez przestojów, przy okazji stawiając na różne rozwiązania, które w dwóch dostępnych do tej pory rozdziałach, zaproponowało nam Gingertips Game Studio. Jeśli macie problem z jakiś elementem w grze, służymy pomocą. Miłej zabawy!

FoxTail rozdział pierwszy, drugi - poradnik, solucja

Kup grę na Steam

Kup grę na GOG.com


Komentarze (3):
avatar agusia16
dodano: 2019-02-10 20:21:35

Dziękuję bardzo PanDamian, lubię czasami pisać poradniki w takiej właśnie formie, jest przyjemna, taka powiedziałabym bardziej osobista :) A grę polecam, bo jest urocza bardzo. Mam nadzieję, że na kolejny rozdział będę/będziemy czekać nieco krócej :) Pozdrawiam!

avatar PanDamian
dodano: 2019-02-10 20:17:37

Przy okazji; super czyta się poradnik napisany z perspektywy pierwszoosobowej ;).

avatar PanDamian
dodano: 2019-02-10 20:16:55

Hej, gra wygląda naprawdę ładnie, zwłaszcza super prezentuje się główna bohaterka!

Reklama