dodano: 2018-09-14 07:10:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Dying Light Bad Blood - Nowa gra trafiła do Wczesnego Dostępu

Autor: AnoX
Dying Light Bad Blood - Nowa gra trafiła do Wczesnego Dostępu
11°
1

Dying Light Bad Blood wczoraj oficjalnie zagościło we Wczesnym Dostępie, sprawiając że Techland rozpoczął swoją zabawę z nowym gatunkiem battle royale.
 
Techland wczoraj rozpoczął swoją zabawę z połączeniem mechanik i systemów z Dying Light wraz z gatunkiem battle royale, jego fenomenem i źródłem sukcesu. Polscy deweloperzy postawili na dynamiczną walkę zarówno z innymi graczami jak i ze sztuczną inteligencją za sprawą wszechobecnych zombie.
 
Na obecnym etapie grę można zakupić, przy okazji zgarniając wyjątkowe nagrody za pomoc oraz wsparcie na wczesnym etapie produkcji. Studio chce nie tylko usłyszeć uwagi graczy, ale także wraz z nimi tworzyć ten tytuł oraz dopracowywać różnego typu mechaniki i rozwiązania w ramach zabawy.
 
- Jesteśmy naprawdę zadowoleni z przebiegu ogólnoświatowych playtestów i chcemy podziękować wszystkim graczom, którzy wzięli w nich udział i dołożyli swoją cegiełkę do rozwoju gry - mówi producent Dying Light: Bad Blood, Maciej Łączny. - Podjęliśmy kilka decyzji odnośnie prac nad grą bazując na opiniach graczy i pracujemy nad nową zawartością, która będzie dostępna w nadchodzących tygodniach. -
 
Na ten moment cały projekt wydaje się by dość ciekawy, choć nie każdy gracz musi być zadowolony z wykorzystania wcześniejszych mechanik bez wprowadzenia wielkich nowości. 
 
Dying Light: Bad Blood zostanie wydany jeszcze w tym roku w ramach modelu Free2Play.
 
Karta na Steam
 
Strona Gry
 
Profil Facebook
 
Profil Twitter
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-28 16:43:49

Ehhhh na mnie czeka jeszcze Dead Island, Riptide oraz Dying Light zatem po kolei bedzie grane ;)