dodano: 2020-06-01 21:00:01

Dziś debiutuje książka 222 polskie gry, które warto znać opracowana przez Marcina Kosmana

Autor: AnoX
Dziś debiutuje książka 222 polskie gry, które warto znać opracowana przez Marcina Kosmana
18°
1

222 polskie gry, które warto znać to zupełnie nowa książka Marcina Kosmana, za sprawą którego poznamy wiele wyjątkowych propozycji stworzonych w Polsce!
 
W dniu dzisiejszym nie tylko odbywa się Dzień Dziecka, ale także soją premierę ma książka 222 polskie gry, które warto znać, za sprawą której Marcin Kosman... przygotował w zasadzie prezent dla nieco większych "dzieci". ;)
 
Pierwsze wrażenia z Wczesnego Dostępu Arboria - Czy przyjemnie było powrócić do wyjątkowego świata fantasy Dreamplant Studio?
 
Autor przygotował wspomniane 222 gry, które na 464 strona ujrzeć możemy w pięknej formie prezentującej w charakterystyczny sposób drogę polskiej branży gier do uzyskania obecnej, znakomitej pozycji na tle całego świata.
 
Książka dostępna jest w większym formacie z pełnym kolorem umieszczonym na grubym kredowym papierze, dzięki któremu poznawanie wielu tytułów stanie się jeszcze przyjemniejsze.
 
Publikacja poświęcona jest nie tylko znanym propozycją pokroju Wiedźmina, Dying LightThis War of Mine czy Shadow Warrior 2, ale to także zestawienie wielu tytułów niezależnych, które w dalszym ciągu są warte sprawdzenia.
 
222 polskie gry, które warto znać ma dziś premierę (tj. 1 czerwca 2020 roku).
 
Strona wydawnictwa Open Beta

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-06-03 13:05:36

Ładnie wygląda i fajne wydanie. Idealnie nadaje sie taka pozycja moim zdaniem na prezent np.

Reklama
Reklama