dodano: 2017-06-13 07:55:01
PS4PS4 PRO

E3 2017 - Marvel Spider-Man od Insomniac Games zaprezentowany!

Autor: AnoX
E3 2017 - Marvel Spider-Man od Insomniac Games zaprezentowany!
10°
1

Podczas targów E3 2017 Sony na swojej konferencji przedstawiło nam rozgrywkę z nowego Spidermana, który wiele czerpie z ostatniego Batmana!
 
Nie jest to kopia jeden do jedne, nie obawiajcie się. Insomniac Games postanowiło dodać do swojego dzieła więcej lekkości i dynamiki, które zdecydowanie można połączyć z postacią tegoż bohatera. Nie brakuje tu nawet elementów Quick Time Event, jednakże są one jedynie poboczną mechaniką. 
 
Osobiście poczułem się zachwycony z tego powodu, że możemy ujrzeć pająka łączącego sieci z budynkami, a nie z powietrzem jak miało to miejsce w przeszłości. Z resztą rozgrywka, pomimo sporej dozy reżyserii potrafi ukazać poruszanie się w bardzo płynny i przyjemny sposób. Spodziewam się, że to właśnie będzie jedna z ulubionych czynności graczy.
 
No może z tymi okazyjnymi QTE to przesadziłem, jednakże z pewnością współpraca z innymi postaciami, to kolejny element, którego w zasadzie nie widzieliśmy. Z resztą taki Wilson Fisk to postać zdecydowanie negatywna a i z nim nasz Peter potrafi się dogadać.
 
Spider-Man ukaże się już w 2018 roku.
 

ogolny


Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-31 21:58:53

Wygląda to obłędnie a zwłaszcza wyczyny za pomocą sieci.