dodano: 2018-06-11 22:37:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

E3 2018 - Tom Clancy's The Division 2 z kolejnym materiałem wideo

Autor: AnoX
E3 2018 - Tom Clancy's The Division 2 z kolejnym materiałem wideo
2

Tom Clancy's The Division 2 po sporej prezentacji na konferencji na E3 2018 po raz kolejny zjawiło się, tym razem u "ojców" ze studia Ubisoft.
 
Wczorajsze materiały zaprezentowały się naprawdę ładnie nawet pomimo tego, że sporo czasu poświęcono na sztuczną reżyserię nie mającą niczego wspólnego z rzeczywistością. Tym razem zdecydowano się poświęcić czas na trochę inne aspekty...
 
Od początku nowy zwiastun był napakowany wręcz emocjami, które z czasem przestały być takie proste i jednoznaczne. The Disivion 2 to obraz świata zniszczonego już zarazą i zmagającego się z wieloma niebezpieczeństwami w nim się znajdującymi. 
 
Waszyngton rządzony jest przez bandytów i brutalnych typów spod ciemnej gwiazdy, lecz tytułowy oddział zmieni tę sytuację przy okazji ratując zniszczony dotychczas obszar państwa. 
 
Świetny materiał zawierał wiele emocji oraz świetnych przejść pomiędzy nimi, przy okazji pokazując czego możemy się spodziewać. 
 
 
Polski zwiastun
 
Rozgrywka stawia na większą specjalizacją oraz dedykowane im umiejętności, które wraz z end game'ami (Raidami) na ośmiu graczy pozwolą nam stworzyć ekipę nie do zdarcia.
 
Zespół wziął naukę z poprzedniczki i jeszcze w pierwszym roku dostarczy aż 3 duże rozszerzenia historii zupełnie za darmo nie wspominając już o innych aktualizacjach i dodatkach. 
 

Komentarze (2):
avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-12 09:15:57

Moim zdaniem za szybko - ledwo jedynka zaczęła robić jakiekolwiek wrażenie, bo zrobili grę, jaka miała być na początku, a tu już 2. Może być słabo.

avatar PanDamian
dodano: 2018-06-11 23:04:21

Niby kinowy zwiastun, a tak naprawdę chodzi o rozgrywkę.

Reklama