dodano: 2018-06-13 14:00:02

E3 2018 - Vigor nową produkcją Bohemia Interactive na Xbox One!

Autor: AnoX
E3 2018 - Vigor nową produkcją Bohemia Interactive na Xbox One!
12°
2

Vigor to najnowsza ekskluzywna produkcja na platformy Microsoftu (rozpocznie w Xbox Game Preview). Co zaoferują twórcy chociażby słynnej serii ARMA?
 
Twórcy zaawansowanych symulator wojskowych szykują dla Microsoftu zupełnie nową produkcją zainspirowaną niejako PUBG oraz Escape from Tarkov, dzięki czemu gracze będą mogli wziąć udział w rozbudowanej rozgrywce, w której istotą będzie zbieranie surowców i wyposażenia bez których odniesiemy także w dłuższej perspektywie porażkę.
 
Co ciekawe w każdej chwili będziemy mogli opuścić obszerną mapę, natomiast warto zwrócić uwagę na to, że strzelanie i eliminowanie innych graczy nie stanowi najważniejszego celu, a czasem może okazać się, że to zagrożenie będzie działać na nas negatywnie. 
 
Na papierze wydawać się może, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę bardzo dobrą produkcją, jednakże podbój konsol może nie być tak szybki jak oczekiwali by tego gracze. Już za miesiąc bądź dwa będziemy mogli samodzielnie sprawdzić się z Vigor i jego postapokaliptycznym światem. 
 
Vigor pojawi się w Xbox Game Preview już latem 2018 roku.
 

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-06-13 16:30:00

Solidni twórcy "Army" plus exclusive, to może przyciągnie uwagę do XBO ;).

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-13 14:11:45

"a czasem może okazać się, że to zagrożenie będzie działać na nas negatywnie. " Hm, zagrożenia chyba z reguły są negatywne ;) Pewnie będzie to bardziej rozbudowany mod battle royale do ARMA, który przecież posiada (i z którego chyba pubg powstał). Jeśli to będzie gierka wysokiej jakości, to mają spore szanse na zdominowanie konsol, bo pubg ponoć radzi sobie bardzo średnio na xbox (głównie przez fatalną stronę techniczną).