dodano: 2019-05-23 15:50:03
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

E3 2019 - Avatar od Ubisoft Massive będzie mocnym punktem konferencji?

Autor: AnoX
E3 2019 - Avatar od Ubisoft Massive będzie mocnym punktem konferencji?
12°
0

28 lutego 2017 roku Ubisoft, Ubisoft Massive oraz FOX potwierdziły, że nawiązały współpracę nad grą w uniwersum Avatara. Na E3 2019 poznamy szczegóły?
 
Niedawno odbyło się sporo spotkań z inwestorami, dzięki czemu gracze dowiedzieli się sporo na temat swoich ulubionych gier, firm czy wydawców. Społeczność zauważyła, że w tym roku francuska firma chce wypuścić trzy gry AAA (poza tymi, które uznane zostały za pewnik jak Watch_Dogs 3).
 
 

Z pewnością podczas konferencji Ubisoftu na E3 2019 zobaczymy coś również z Beyond: Good & Evil 2, ale naszym cichym faworytem do "zaskoczenia" może być pierwszy poważny zwiastun z gry. 
 
Oczywiście nie ma co liczyć na wielki materiał, ponieważ pierwotne plany zakładały premierę najwcześniej w 2020 roku, jednakże być może ujrzymy efektowny zwiastun wraz z kilkoma nie do nie do końca przejrzystymi scenkami z rozgrywki. Minęły już dwa lata od zapowiedzi, z resztą dość nietypowej, zatem być może przynajmniej coś zobaczymy... choćby tytuł gry.
 
Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?
 
Może się też darzyć tak, że po raz kolejny niczego nie zobaczymy, ani się nie dowiemy, jednakże chyba lepszego czasu na chociażby przypomnieniu o projekcie nie będzie. Produkcja może się okazać jednak także tytułem między generacyjnym, także spodziewać się można jakiś pokazów także przy okazji ukazywania nowego Xboxa czy PlayStation 5.
 
[Komentarz redaktora] Prawdę powiedziawszy to mogłoby być coś, ponieważ wielu graczy całkowicie o tym zapomniało, a niespodzianka to coś co wielu ludzi lubi. Czas konferencji jest o tyle dobry, że zbudowanie hype'u może roznieść się na dłuższy okres czasu.
 
Czego się spodziewacie po Ubisoft-ie na E3 2019? Jak sądzicie pojawi się Avatar? Na co najmocniej czekacie w tym roku? Dajcie nam znać w komentarzach! ;))
 
Konferencja Ubisoftu odbędzie się 10 czerwca 2019 roku o godzinie 21:00 (naszego czasu lokalnego).
 

Komentarze (0):
Reklama