dodano: 2019-02-12 18:05:02
PC

Prześmiewcza przygodówka Edgar - Bokbok in Boulzac zmierza na Steam

Autor: agusia16
Prześmiewcza przygodówka Edgar - Bokbok in Boulzac zmierza na Steam
0

Jeszcze w tym roku, na platformę dystrybucji cyfrowej trafi kolejna niezależna produkcja przygodowa, tym razem stworzona przez studio La Poule Noire, zatytułowana: Edgar - Bokbok in Boulzac.
 
W rysunkowym stylu graficznym, klasycznych rozwiązaniach przygodowych i narracji, twórcy zamierzają wypunktować wady społeczeństwa, trendy społeczne, które goszczą między innymi na francuskich wioskach. Lekka satyra obnażająca ludzkie przywary, zadebiutuje na Steam 1 października tego roku i będzie dostępna w wersji na komputery osobiste PC.
 
W grze wcielamy się w samotnika i wyrzutka, 40-tka, który wiedzie spokojne i poukładane życie, wśród swoich warzyw ze swoim oddanym przyjacielem i jedynym kompanem, kurczakiem, pielęgnując swe ukochane kabaczki. Niestety spokój jego duszy i ciała, zaburza pewnego dnia wielka katastrofa, która zmusza go do opuszczenia samotni i ruszenia do lokalnego miasta światła, zwanego Boulzac. Jego wyprawa skonfrontuje go z najstarszą i najbardziej przerażającą tajemnicę, jakie miasto skrywało od lat. Ład i poukładane życie przejdzie do przeszłości a ogrom przedziwnych postaci i jeszcze dziwniejszych wydarzeń, stanie się odtąd jego codziennością.
 
Edgar - Bokbok in Boulzac jest grą wykonaną w uroczym rysunkowo - komiksowym stylu, nastawioną na humor i pokręconą fabułę, pełną zagadkowości. Sednem tejże przygodówki jest teoria spiskowa, którą jako gracze musimy odkryć. 
 
Gra zadebiutuje na Steam w wersji na PC. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama