dodano: 2020-11-18 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Ethan będzie w zasadzie jedynie tłem? Resident Evil Village może mieć jednego, skrytego głównego bohatera?

Autor: AnoX
Ethan będzie w zasadzie jedynie tłem? Resident Evil Village może mieć jednego, skrytego głównego bohatera?
18°
0

Resident Evil Village doczekało się wycieku pewnej grafiki, która w pewnym siebie zakresie może stanowić jasne wskazanie o czym realnie będzie ósma odsłona.
 
W dalszym ciagu tak naprawdę nie wiemy za wiele o kolejnej odsłownie Resident Evil, która ma zadebiutować na początku przyszłego roku. Wobec tego wszystkiego w sieci pojawia się wiele plotek oraz wycieków.
 
Znany fanom horrorom AestheticGamer aka Dusk Golem, opublikował grafikę, która pojawiła się w ramach aplikacji Steam. To wyraziste ujęcie wiele mówi nam o tym co nas czeka w tytułowej wiosce.
 
Przeczytaj takżeWielki koncert odbył się w Roblox, przyciągający aż przeszło 30 milionów ludzi!
 
Materiał bez dwóch zdań należy do grona oficjalnych szkiców i materiałów promocyjnych, na których widoczna nam wcześniej postać Chrisa Redfielda występuje już nie tylko z podejrzanym elementem zakażenia na twarzy. Tym razem występuje z... połową twarzy wilkołaka!
 
To wyraźna sugestia, że Chris będzie się zmagał z nową dla siebie problematyką, a jego działalność będzie posiadać być może więcej niż jeden wątek oraz przyczynę.
 
O grze dawno nic nie słyszeliśmy, zatem istnieje spore prawdopodobieństwo, że podczas zbliżającego się The Game Awards 2020, będziemy mogli ujrzeć zupełnie nowy zwiastun, a być może nawet materiał wideo.
 
 
Resident Evil VIII Village ukaże się w 2021 roku na PlayStation 5Xbox Series X, Xbox Series S oraz na komputerach osobistych.
 
 
 

Tagi: ,
Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80