dodano: 2018-05-26 20:10:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

F1 2018 - Wydawcnitwo Techland wyda u nas grę, okrążenie z Monako

Autor: AnoX
F1 2018 - Wydawcnitwo Techland wyda u nas grę, okrążenie z Monako
12°
2

F1 2018 oficjalnie zostało niedawno zapowiedziane, a już otrzymaliśmy zupełnie nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę i pojedynczy przejazd na torze w Monako.
 
Najnowsza odsłona ma po raz kolejny stanowić mocny krok do przodu serii poprzez wprowadzanie nowości i zmian w obecnych mechanikach oraz systemach. - Poprawiliśmy oświetlenie, wygląd chmur i nieba oraz warunków atmosferycznych, które prezentują się teraz niezwykle realistycznie - mówi Stuart Campbell, Art Director F1 2018.
 
Ulepszona zostanie fizyka bolidów, wprowadzenie ERS (Energy Recovery, System - system odzyskiwania energii), rozszerzenie dostępnych klasycznych bolidów oraz rozbudowanie trybu kariery z pełną licencją.  

Znajdujące się poniżej wideo koncentruje się na pojedynczym przejeździe przez tor w wykonaniu wychowanego i znającego idealnie tor Circuit de Monaco - Charlesa Leclerca, przedstawiciela i kierowcy zespołu Alfa Romeo Sauber
 
- Uwielbiam gry F1. Gdy tylko opuszczam bolid, tęsknię za ściganiem się. Więc w domu gram dla zabawy, bo to uczucie najbliższe jeżdżeniu w prawdziwym bolidzie po prawdziwym torze. - To był naprawdę dobry test dla deweloperów i wydaje się, że nawet na wczesnym etapie udało im się to zrealizować. 
 
- Byłem zdumiony tym, jak bardzo realistyczne są trasy w grze. Urodziłem się w Monako, znam ten tor doskonale i gratuluję twórcom tak precyzyjnego oddania go w wirtualnej wersji - dodał Leclerc.
 
F1 2018 zadebiutuje 24 sierpnia 2018 roku na PC, PS4 oraz XONE.
 
Blog twórców Codemasters
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-05-27 13:44:32

Czy ktoś, kto jeździ bolidem w pracy, chciałby jeszcze po niej przeżywać wszystko ponownie? Chyba że to tak zaawansowany symulator, że trenuje na nim.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-26 22:00:43

Kto by pomyślał, że Techland przeżyje stary, dobry CDProjekt - teraz cdp ma bardzo ograniczony asortyment.