dodano: 2019-03-15 13:30:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Fade to Silence z datą premiery! Zagramy jeszcze wiosną

Autor: AnoX
Fade to Silence z datą premiery! Zagramy jeszcze wiosną
0

Fade to Silence doczekało się daty premiery, która osadzona została jeszcze wiosną 2019 roku. Kiedy będziemy mogli sprawdzić ten nietypowy tytuł survival?
 
Gra bazująca na tytułach o przetrwaniu od Black Forest Games i THQ Nordic po długim czasie przebywania we Wczesnym Dostępie na Steam, doczekała się w końcu pełnej wersji.
 
Jak się okazuje zagrać będziemy mogli jeszcze wiosną, a dokładniej rzecz ujmując 30 kwietnia, zatem do premiery pozostał jeszcze ponad miesiąc. W ramach pełnego wydania będziemy się mogli zaznajomić z fabułą gry, która jeszcze nie była prezentowana. Ponadto w grze znajdzie się również dziennika gracza, który dostarczy nam sporej ilości informacji i zapisów z przygód Asha. Poprawiony zostanie samouczek, aw grze nie zabraknie także wskazówek dla bardziej doświadczonych graczy.
 

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne na Ceneo.pl

 
[Komentarz] Produkcja w dość nietypowy sposób przez dość długi czas trzymana jest nieco w tajemnicy, materiałów o niej nie ma zbyt wiele, ale może kampania marketingowa szykowana jest na pełną wersję, która nieźle się przyjmie wśród społeczności.
 
Fade to Silence ukaże się 30 kwietnia 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama