dodano: 2018-04-26 12:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Fade to Silence otrzymuje nową aktualizację - Co wprowadza do gry?

Autor: nocarz
Fade to Silence otrzymuje nową aktualizację - Co wprowadza do gry?
35°
1

Produkcja Black Forest Games, Fade to Silence to historia o zamrożonym świecie, w którym głównym zadaniem będzie przeżyć. Wraz z nami w tym bezlitosnym piekle będą znajdować się współtowarzysze niedoli, o których trzeba będzie dbać.
 
Nasi kompani posiadać będą umiejętności potrzebne w starciu z bestiami, czyhającymi w lodowym piekle, a także pomogą nam zbierać surowce czy polować. Gra znajduje się we wczesnym dostępie i co jakiś czas twórcy poprawiają i aktualizują produkcję. Właśnie ogłosili wypuszczenie trzeciego update-u, który sporo zmienia, dodaje i naprawia.
 
Twórcy dodali między innymi nowy region The Pit, który wyróżnia teren poprzetykany mnóstwem kanionów, a nasza rafineria znajduje się pośrodku strefy. Nowy region to miejsce niebezpieczne, śmierć czyha niemal za rogiem i zginąć możemy nie tylko rozszarpani przez całkowicie nowe maszkary, ale przede wszystkim siwe znaki dadzą nam tornada i trąby powietrze, które potraktują nas i naszych uchodźców jak papierki po cukierkach.
 
Jeżeli więc chcemy opanować tą strefę należy wyposażyć naszych ziomków w najlepszy sprzęt jaki posiadamy. Ponadto nowe postacie dołączają do naszego teamu. Są to Ezra zwana Alchemikiem, która przetrwała mroźne piekło dzięki swoim niezwykłym umiejętnością, a jest to niezastąpiona znajomość różnych ziół i roślin, które wciąż można spotkać na lodowym pustkowiu.
 
Drugą osobą jest Gani. Ta łowczyni jest bardzo zdeterminowana aby odwrócić efekt zaćmienia i przyjmie każde zadanie jakie jej zlecimy bez mrugnięcia okiem. Niestety wymaga także pełnego oddania sprawie także innych towarzyszy. Nie omieszka też wytknąć błędów przewodnikowi. O ile Ezra dołączy do nas bez problemu, o tyle Gani będziemy musieli odnaleźć i spróbować zwerbować.
 
Dodano także nowe zagrożenie - Śnieżne Tornado, które rozpasa się po kanionach The Pit i uderza z niesamowitą siłą. Nowa aktualizacja implementuje także całkiem nowy system utrzymywania mieszkańców obozu. Od tej pory ilość opału oraz żywności znacząco wpływa na twoich obozowiczów.
 
Wielkość zasobów zależy więc od liczby mieszkańców czy od ilości zbudowanych budynków. Łowcy będący na polowaniu uznawani są jakby byli w obozie, a my musimy być pewni, że posiadamy odpowiednie zapasy jedzenia i drewna aby nasi podopieczni chcieli pracować.
 
Pełną listę zmian możecie przeczytać na logu gry, na platformie Steam. Na chwilę obecną wiadomo, że gra ma opuścić wczesny dostęp jeszcze w tym roku, a Fade to Silence można zakupić na Steamie w cenie 107,99 zł.
 
Karta gry na Steam
 
Oficjalna strona gry
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar PanDamian
dodano: 2018-04-26 18:23:32

Hmm. Czy nie przypomina nieco wydanego właśnie Forstpunk?

Reklama