dodano: 2019-04-26 12:00:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Fade to Silence z polskim wydawcą i nowym materiałem wideo

Autor: AnoX
Fade to Silence z polskim wydawcą i nowym materiałem wideo
10°
0

Fade to Silence zbliża się do premiery wielkimi krokami, tymczasem doczekaliśmy się polskiego wydawcy i prezentacji zupełnie nowego materiału wideo.
 
Niedawno mogliśmy zobaczyć jak wyjątkowy świat będziemy mogli zwiedzić w Fade to Silnece, tymczasem deweloperzy i wydawca już opublikowali kolejny materiał, trochę szczegółowiej przyglądający się poszczególnym zjawiskom. 
 
Ash będzie musiał radzić sobie nie tylko z zamrożonym światem, ale także z potężnymi przeciwnikami i szaleństwem, które mogą zawczasu zakończyć naszą przygodę. W związku z czym musimy się cały czas przygotowywać na niebezpieczeństwa.
 
 

Zapomnieć nie można także o zdobywaniu surowców oraz o rozbudowywaniu naszego miejsca spoczynku, które z czasem może się okazać wielką miejscowością, z której korzystać będzie wielu naszych sojuszników.
 
[Komentarz] Fade to Silence prezentuje się na poniższym materiale naprawdę znakomicie, także pod względem grafiki, która wydaje się mieć także pewien wpływ na zabawę. Tytuł przez długi czas był tak naprawdę utrzymywany w ciszy, jednakże obecne materiały wydają się prezentować wysoką jakość.
 
Fade To Silence będzie dostępny w wybranych sklepach online na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru, już 30 kwietnia 2019 roku. Za wydanie gry odpowiadać będzie Cenega Polska.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama