dodano: 2018-04-16 16:00:02

Fallout: New California otrzymał oficjalny zwiastun oraz intro

Autor: nocarz
Fallout: New California otrzymał oficjalny zwiastun oraz intro
3

Autorzy moda Fallout: New Califronia zaledwie parę dni temu oznajmili, że projekt jest na ukończeniu i powoli zbliża się termin zamkniętej bety, a już opublikowali kolejne materiały.
 
Poniżej możecie zobaczyć nowe zwiastuny, które po 9 latach milczenia stanowią ogrom jaki twórcy zrzucają na graczy. W pierwszym zwiastunie możecie zobaczyć nowe lokacje, postacie i fragment rozgrywki. Zwiastun drugi to już niecałe dwie minuty jednej z pierwszych cutscenek i jakby wprowadzenie do fabuły moda.
 
Trzeci film to intro moda i nie odbiega od oryginału, a wydaje się,  że miejscami jest nawet troszeczkę lepszy (głos lektora). Niestety żaden z opublikowanych filmów nie zdradza nam daty premiery. Pozostaje nam więc trzymać kciuki aby to stało się dość szybko bo fanów Fallouta świerzbią paluszki. Więcej o modzie New California możecie przeczytać w poprzednim naszym wpisie do przeczytania, którego gorąco zachęcam.

Informacje o Fallout: New California

 
Strona oficjalna projektu
 

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-04-17 12:22:24

Na prawde super mega zajawke mieli widaćtwórcy tych modów skoro tak dalece idące projekty zaczeli tworzyć. Brawo!

avatar Mariusz
dodano: 2018-04-16 22:51:53

No mnie z falloutów od Bethesdy najbardziej przypadł do gustu NV. Chętnie ogram takiego moda, zwłaszcza, że tych sporych projektów to jest niewiele w porównaniu do np takiego Skyrim. Uwielbiam klimaty postapo i taka informacja to bardzo mnie cieszy.

avatar PanDamian
dodano: 2018-04-16 17:37:27

Z dotychczas ogrywanych przeze mnie części Fallout chyba najbardziej do gustu przypadło mi "New Vegas", więc coś w tych klimatach pewnie też mi się spodoba.