dodano: 2018-01-11 22:05:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Far Cry 5 - Figurka głównego antagonisty, Josepha Seeda w pre-orderze!

Autor: AnoX
10°
2
Far Cry 5 - Figurka głównego antagonisty, Josepha Seeda w pre-orderze!
Firma Ubisoft ogłosiła, że wczoraj wystartowała przedsprzedaż figurek związanych z grą Far Cry 5, a dokładniej rzecz ujmując z antagonistą Josephem Seedem.
 
Kolejny zwariowany przeciwnik będzie promował nową odsłonę serii Far Cry, lecz tym razem natrafimy na kogoś z przerysowaną sektą stawiającą na własne fundamenty religijne. Joseph Seed już niebawem będzie miał okazję Was odwiedzić i to osobiście... no dobra to tylko głupia figurka. 
 
32 centymetrowa figurka to efekt prac zespołów Ubicollectibles oraz Ubisoft Montreal, które wspólnymi siłami mają zagwarantować bardzo wysoką jakość wykonania. Lider Projektu Brama Edenu został wykonany z PVC, a jego pozycja oddaje moment motywowania swoich wiernych do walki o ich własne ideały.
 
 
FC5_PICTURE_JOSEPH-FIGURINE_UBICOL
 
 
Zamówienia przedpremierowe można składać w tym miejscu, cena 32-centymetrowej Josepha Seeda kosztuje 249,90 złotych. 
 
Figurki mają trafić do pierwszych graczy już 22 marca 2018 roku.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 10:57:00

Jest to ciekawa propozycja najlepszej serii gier jaką jest Far Cry. Oby z dostępnością było ok bo jeśli chodzi o figurkę Vaasa to był duży problem z nimi. Zobaczymy na ile można w grze z Josephem wchodzić w różne interakcje ;)

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-11 23:54:49

Wydaje się być dość szczegółowo wykonany, widać dbałość o detale. Jaka jest pula tych figurek i jak z dostępnością ich u nas? Jakoś mi za bardzo się nie podoba, na razie postać mało szalona, Vaasowi do pięt nie dorasta ale możliwe, że dopiero po ograniu okaże się kultową postacią na której figurce będzie można zarobić.