dodano: 2019-08-12 22:00:06
PCXONE

FAR: Lone Sails już za kilka dni zadebiutuje na Nintendo Switch

Autor: agusia16
FAR: Lone Sails już za kilka dni zadebiutuje na Nintendo Switch
0

FAR: Lone Sails, eksploracyjna i narracyjna przygodówka logiczna, z elementami survivalu, studia Okomotive, 18 sierpnia dostępna będzie na Nintendo Switch. 
 
Już za kilka dni posiadaczce przenośnych konsola Nintendo Switch będę mogli cieszyć się produkcją przygodowo - logiczną z elementami przetrwania i symulacji, nastawioną na narracyjną opowieść. 18 sierpnia do sprzedaży na Nintendo Switch trafi bowiem FAR: Lone Sails, dzieło studia Okomotive i Mr. Whale's Game Service.
 
FAR: Lone Sails studia Okomotive zadebiutowało na PC i Mac
 
Gra, która traktuje o podróży, będzie idealną propozycją na mile spędzony czas w podróży, podczas wakacyjnych wyjazdów. W drodze będziemy bowiem mieli możliwość, wcielając się w protagonistkę gry, pokierować pojazdem przypominającym lokomotywę i podróżować w nim po oceanie, który dawno temu zmienił się w pustynię. 
 
W FAR: Lone Sails nie znajdziemy żadnych elementów walki ani przeciwników, za to odkryjemy fascynujące relikwie i budynki minionej cywilizacji. 
 
FAR: Lone Sails dostępna jest w wersji na PC i Mac - Steam i GOG.com, a także na konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch. 
 
Kup grę na Nintendo Switch
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama