dodano: 2018-12-05 19:50:01

Feardemic zapowiedziało 2084, nowy cyberpunkowy FPS!

Autor: AnoX
Feardemic zapowiedziało 2084, nowy cyberpunkowy FPS!
11°
0

Dzisiaj polskie studio Feardemic zapowiedziało swoją nową grę - 2084, która jeszcze w tym miesiącu pojawi się na Steam w ramach Wczesnego Dostępu!
 
Wciągu 72-godzin rodzima ekipa w tracie game jamu wysmarowała nam naprawdę nieźle prezentującą się produkcję w świecie cyberpunkowym, a efekt wspomnianego dema okazał się tak dobry, że aż zdecydowano się wypuścić na rynek Wczesny Dostęp 2084.
 
W ramach świata przedstawionego przeniesiemy się do przyszłości, gdzie znajdziemy się w postapokaliptycznym labiryncie wypełnionym wrogami oraz zagrożeniami pokroju agresywnych przeciwników oraz licznych pułapek. 
 
Wczesny Dostęp pozwoli graczom zapoznać się z ograniczoną zawartością, w ramach której znajdziemy dwa osobne tryby - fabularny prezentujący skrawek historii i pojedynki z przeciwnikami i bossem danego poziomu oraz drugi endless, w którym przyjdzie nam się mierzyć z pojawiającymi się wcześniej wrogami, przy czym nasz wynik znajdzie się na specjalnych rankingach. 
 
- Jesteśmy zaskoczeni tym, co zespół osiągnął w ciągu 72 godzin. 2084 ma dopracowany wygląd, jest przyjemny do grania i na pewno zadowoli fanów cyberpunka i strzelanek w ogóle - powiedział Marcin Kawa, dyrektor generalny Feardemic. - Po sprawdzeniu ostatecznej wersji zdecydowaliśmy, że gra zasługuje na udostępnienie graczom. To superszybka strzelanka z twistem w postaci hakowania. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, co ludzie myślą o grze! -
 
2084 pojawi się we Wczesnym Dostępie na Steam już 13 grudnia 2018 roku.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama