zamknij

dodano: 2017-08-30 10:20:02
PCPS4PS4 PROXONE

Filary Ziemi: Z Popiołów - solucja, poradnik

Autor: agusia16
Filary Ziemi: Z Popiołów - solucja, poradnik
40°
3

Filary Ziemi, epizodyczna, podzielona na księgi interaktywna przygodowa opowieść studia Daedalic Entertainment trafiła do sprzedaży w połowie sierpnia. Niedawno zamieściliśmy na naszej stronie recenzję jej pierwszego epizodu, przyszedł zatem czas na poradnik.

W pierwszej, z trzech ksiąg, zatytułowanej: Z Popiołów, poznajemy naszych grywalnych bohaterów, zagłębiamy się w historię, dokonujemy pierwszych wyborów i decyzji, delektujemy się ciekawą grafiką i dobrą polską lokalizacją językową, jaką zagwarantowało nam Wydawnictwo Techland, o czym pisałam w mojej recenzji.

Dziś chce oddać Wam do dyspozycji poradnik, który ze względu na epizodyczność gry i możliwość przejścia jej na kilka sposobów, będzie przeze mnie stale aktualizowany aktualizowany.

Wprawdzie gra nie posiada żadnych zagadek logicznych i jest projektem stosunkowo łatwym, to gdybyście mieli jakiekolwiek z nią problemy, zajrzycie do poniższego linku. 

Filary Ziemi: Z Popiołów - solucja, poradnik 

ogolny


Komentarze (3):
avatar Mariusz
dodano: 2017-09-01 15:35:26

Czyli można go ogarnąć dopiero po ograniu tytułu bo czytanie materiału w trakcie rozgrywki zepsuje spoilerami wrażenia z gry:( Takie rozwiązanie może być dobre jedynie gdy nie będzie się chciało rozpoczynać na nowo historii ale trapić będą inne alternatywne rozwiązania danych sytuacji :)

avatar agusia16
dodano: 2017-08-31 10:39:59

Z pewnością sobie poradzisz Mariuszu, o to raczej mogę być spokojna. Mój poradnik, do tej jak pisałam w recenzji prostej gry przygodowej, a raczej do interaktywnej opowieści, ma za zadanie pokazać możliwie wszystkie ścieżki, które zaoferowało nam Daedalic Entertainment i wszystkie osiągnięcia Steam, która są w niej do zdobycia, a wiele z nich wyklucza się nawzajem, część jest wieloetapowa. Może komuś się to przyda :) Pozdrawiam!

avatar Mariusz
dodano: 2017-08-30 23:08:09

Dobrze wiedzieć, że w razie czego można będzie się wspomóc wskazówkami, choć pewnie dam sobie spokojnie radę samemu, wkońcu to nie jest poziom gier soulsów.

Reklama
Reklama