dodano: 2020-02-14 20:00:01

Filmowa, zimowa zapowiedź czwartego sezonu Stranger Things od Netflix

Autor: agusia16
Filmowa, zimowa zapowiedź czwartego sezonu Stranger Things od Netflix
19°
0

Netflix zaprezentował dziś filmową zapowiedź nadchodzącego, czwartego już sezonu ich flagowego i oryginalnego serialu zatytułowanego  Stranger Things. Obejrzyjcie mroźny zwiastun "Pozdrowienia z Rosji".
 
Dziś Netflix zrobił niektórym, a może nawet większości swoich użytkowników walentynkowy prezent - niespodziankę, prezentując filmową zapowiedź nadchodzącego, czwartego sezonu serialu Stranger Things. Zaprezentowany zwiastun filmowy nie tylko potwierdza, że zdjęcia do kolejnego już sezonu są w toku, ale także ostatecznie rozwiewa obawy fanów serialowej produkcji dotyczące szeryfa Hoppera.
 
Stranger Things 4 zapowiedziany. Jest pierwszy zwiastun od Netflixa
 
Zaprezentowany przez platformę Netflix wideo, ostatecznie potwierdziło prace nad serialem. Twórcy, Matt Duffer i Ross Duffer przenieśli się tym razem w niezwykle mroźne klimaty, które prezentuje poniższy filmowy zwiastun. Kolejna odsłona serialu Stranger Things w czwartym sezonie zapowiada się więc niezwykle "zimno", ciekawie i raczej strasznie, co nikogo, kto zna serial nie powinno dziwić.
 
W nowych odcinkach, ku zadowoleniu widzów, powraca Hooper, w którego wcielił się David Harbour. Akcja kontynuacji serialu toczyć się będzie w Rosji, na dalekiej, mroźnej i śnieżnej Kamczatce. Hooper, który został bohaterem trzeciego sezonu, jednak nie zginął.
 
Został jednak uwięziony, gdzie bardzo ciężko pracuje. Mężczyzna jest więc w wielkim niebezpieczeństwie. Nie jest to jednak jedynie koszmar związany z więzieniem i trudnymi warunkami życia. W powietrzu wisi coś znacznie bardziej groźniejszego. 
 
Premiera serialu Stranger Things w sezonie czwartym nie została jeszcze ogłoszona. 
 
Serial na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama