dodano: 2017-07-14 10:00:02
PC

Finałowy epizod The Lion's Song już na Steam

Autor: agusia16
Finałowy epizod The Lion's Song już na Steam
2

Historia w The Lion's Song, epizodycznej, narracyjnej grze przygodowej niezależnego studia Mi'pu'mi Games właśnie dobiegła końca. Na Steam trafił czwarty, finałowy odcinek tej niezwykłej przygodówki.

Ostatni odcinek jest zwieńczeniem i podsumowaniem tego, co wydarzyło się w trzech poprzednich epizodach. W tajemniczej przejażdżce kolejowej spotykają się wszystkie trzy znane nam już osoby: Wilma, Franz i Emma. Odcinek numer cztery zabierze graczy w przeszłość, prezentując życie bohaterów przez pryzmat historii czterech mężczyzn i ich podróży koleją. 

The Lion's Song: Episode 4 - Closure jest swoistym zamknięciem gry, pozwalającym lepiej zrozumieć problemy Austrii początku XX wieku. Decyzje podjęte w tym epizodzie będą miały decydujący wpływ na to jak zakończy się opowieść i czy bohaterowie osiągną upragniony sukces.

The Lion's Song: Episode 4 - Closure dostępny jest na Steam w cenie 3,99€. Cały sezon zakupicie za 9,99€.

Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się gra, to jest ku temu okazja. Twórcy udostępnili pierwszy epizod za darmo na Steam

The Lnion's Song na Steam


Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2017-07-18 14:54:32

Niestety nie unikniemy gier epizodycznych, które teraz powstają jak grzyby po deszczu :) Ta już jest na szczęście w całości, więc można tytuł wypróbować :)

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-17 17:57:31

Uwielbiam takie gierki lecz wole je w całości a nie w epizodach bo mi się cała historia przez to rozłazi.