dodano: 2018-11-08 18:10:02

Finansowane na Fig#2 - Muzyczne Soundfall i niska cena Make Sail

Autor: agusia16
Finansowane na Fig#2 - Muzyczne Soundfall i niska cena Make Sail
0

Finansowane na Fig numer dwa przynoszą wieści o niecodziennej grze łączącej w sobie mnóstwo gatunków, w której wszystko toczy się w rytm muzyki oraz promocję cenową na wydaną we wczesnym dostępie grę przygodowo - symulacyjną.
 
Zaczynamy od Soundfall, muzyczno - przygodowej gry akcji, połączenia twin-stick shootera i rytmicznego dungeon crawlera, dzieła studia Drastic Games, w której wyodrębnić możemy trzy kluczowe filary: narrację, walkę i muzykę.
 
Gra, o której mieliśmy okazję wspominać już na łamach naszego serwisu w tym miejscu, pozwala nam wcielić się w melodię, utalentowaną młody audiofilkę, którą w tajemniczy sposób przenosi się do Symphoni, świata, w którym muzyka ożywa. Wędruje zatem po generowanym proceduralnie dla muzyki świecie, przeżywając masę przygodę, eksplorując zakazane lochy, odkrywając fantastyczne krajobrazy i niesamowitą moc muzyki, która napędza wszystko co w grze w danej chwili się dzieje. 
 
 
Premiera Soundfall przewidziana jest dopiero w przyszłym roku, ale już dziś można zamówić ją w przedsprzedaży, zakupując między inny ciekawie wyglądające, fizyczne, pudełkowe wydanie gry, wraz z dodatkami. Zawiera ono: fizyczne kopie gry, ścieżkę dźwiękową na winylu, podpisane plakaty, dostęp do wersji beta i wiele innych. Zajrzyjcie na kartę strony kampanii na Fig tutaj.
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Soundfall_
 
Jeśli jeszcze nie posiadacie w swojej kolekcji Make Sail, przygodowej gry symulacyjnej, która na Steam znajduje się obecnie we wczesnym dostępie, to teraz jest okazja zakupić tytuł w cenie obniżonej o 25%, wynoszącej 53,99 złotego.
 
Gra, której twórcami jest niezależne studio Popcannibal, a wydaniem wspólnie z nimi zajęło się PlayFig, jest przygodową gra akcji z symulacją, w której zbudowaną przez nas łodziom przemieszczamy się po proceduralnie stworzonych wyspach, gdzie podejmujemy przeróżne wyzwania, mierzymy się z przedziwnymi istotami, eksplorujemy i wykonujemy wiele innych czynności.
 
W Make Sail zadebiutował właśnie nowy tryb, zwany kreatywnym, który pozwala graczom eksperymentować i budować z nieograniczoną ilością części i dodając ponad 80 nowych elementów. 
 
Kup grę we wczesnym dostępie na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama