dodano: 2018-02-13 14:00:02

Flipping Death doczeka się fizycznego wydania w Stanach i Europie!

Autor: AnoX
Flipping Death doczeka się fizycznego wydania w Stanach i Europie!
2

Flipping Death, czyli urocza produkcja Zoink Games i wydawana przez Rising Star Games doczeka się wiosną fizycznego wydania na PS4 i SWITCH-a.
 
Uroczy indyk otrzyma w tym roku fizyczne wydanie gry, które na Playstation 4 oraz Nintendo Switch zawierać będzie między innymi specjalne fizyczne karty kolekcjonerskie. Pamiątka jest powiązana z bohaterami i ich przeszłością. 
 
- Mamy zaszczyt współpracować z nagrodzonymi twórcami jako Zoink Games - powiedział Martin Defries, dyrektor zarządzający w Rising Star Games. - Dziką wyobraźnię Zoink i wizję Rink Star Games, aby móc sprowadzić je do społeczności. -
 
Gra pozwoli nam się przenieść do Flatwood Peaks, gdzie swoje wakacje i wolne odbywa sama Śmierć. My wcielamy się  Penny, która pożyczyła sobie kosę, aby mieć okazję do uwięzienia duchów, rozwiązania łamigłówek oraz odkrycia pewnej tajemnicy.
 
Flipping Death ukaże się wiosną 2018 roku na Nintendo Switch oraz Playstation 4 w wersji pudełkowej. 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-02-15 13:52:20

No karty to super sprawa obojętnie w jakiej tematyce. Fajna pamiątka i kolekcjonerska gratka.

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-13 15:53:41

No nieźle, pożyczyła sobie kasę od śmierci aby łamigłówki rozwiązywać i uwięzieni duchów ;) każde fizyczne wydanie to pozytywne zjawisko i jeszcze te karty wydają się niezłym smaczkiem.