dodano: 2018-06-25 15:10:02
PCPS4PS4 PROXONE

Flipping Filip, ja nie chce być superbohaterem

Autor: agusia16
Flipping Filip, ja nie chce być superbohaterem
13°
2

Flipping Filip, dwuwymiarowa przygodówka point & click, stworzona przez studio Deedema Games pozwoli graczom wcielić się w protagonistę o podwójnej osobowości.

Jak trudno być superbohaterem, szczególnie jak nie chce się nim być, o tym postara się przekonać nas wykonana w rysunkowym stylu 2D, klasyczna przygodówka, dzieło Deedema Games, która pojawić się na platformach PC, Mac i Linux, a także na konsolach. Póki co twórcy chcą zebrać opinie graczy na temat swojego projektu przy wsparciu Square Enix Collective.

Flipping Filip pozwoli wcielić się w Filipa, poważnego i nieco przygnębionego mężczyzny w średnim wieku, pracującego w Departamencie Archiwów dużej firmy, w której sortuje, kopiuje i niszczy pliki. Filip cierpi na bardzo dziwną przypadłość. Kichnięcie wyzwala w nim jego drugą osobowość, istotę mu przeciwną, wesołego i pełnego energii superbohatera - Pilifa, którego nasz bohater chce raz na zawsze się pozbyć, co oczywiście mu się nie udaje. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy pewnego dnia zakochuje się w Alix. Niestety, zwariowane alter - ego Filipa nie pozwala mu zbliżyć się do dziewczyny. Gdy któregoś dnia zostaje ona porwana przez rządną władzy Xilę, Filip postanawia połączyć swoje dwie osobowości, by ratować ukochaną.

Projekt oferuje graczom ręcznie rysowaną grafikę, w tym animację, możliwość wcielania się w superbohatera i wykorzystywania jego umiejętności celem rozwiązywania przygodowych zadań, dwie zupełnie różne osobowości Filipa, ponurą i spokojną oraz wesołą i żywiołową i dużo dobrej zabawy. 

Flipping Filip nie ma jeszcze określonej daty premiery. 

Odwiedź stronę gry


Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-06-25 18:26:31

Bo ja wiem? Może fani stylu się skuszą...

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-25 17:58:03

Ja bym wolał grę na podstawie Walter Melona. To by był hit. A tak to ludziki wyglądają rodem z Różowej Pantery, tak samo łeb z nosem. Ale kto wie, może będzie dobre.