dodano: 2018-12-21 10:05:01
PC

FoxTail z drugim rozdziałem dopiero w styczniu. Jest nowy zwiastun

Autor: agusia16
FoxTail z drugim rozdziałem dopiero w styczniu. Jest nowy zwiastun
11°
0

FoxTail, retro przygodówka podzielona na rozdziały, dzieło Gingertips Game Studio, w drugim rozdziale zadebiutuje z pewnym opóźnieniem. Trud oczekiwania umilić może jej filmowy zwiastun, który właśnie się ukazał.
 
Ta urocza, wykonana w pikselowej grafice retro, klasyczna w swojej formie przygodówka point & click premierę drugiego rozdziału miała mieć w zeszłym miesiącu czyli w listopadzie, o czym wspominaliśmy w tym miejscu. Niestety jakiś czas temu na swoim profilu na Facebooku deweloper ogłosił iż gra w owym miesiącu się nie ukaże i że debiut jej przewidziany jest na początek roku 2019. Dziś już wiemy, że będzie to styczeń i oprócz miesiąca, w którym zadebiutuje FoxTail graczom udostępniono także filmowy zwiastun nadchodzącej kontynuacji przygód sprytnej lisicy. 
 
Wrażenia z gry w fazie tworzenia - rozdział pierwszy
 
A jest nią Leah, która pewnego dnia przybywa do swojego rodzinnego miasteczka by odwiedzić ukochaną babunię. Ta wkrótce zapada na jakąś dziwną chorobę, na którą miejscowy medyk nie jest w stanie nic poradzić. Dziewczyna rusza zatem w podróż, której celem ma być odnalezienie lekarstwa dla babci. 
 
W nowym rozdziale Leah pozna zupełnie nowych znajomych, zawrze przyjaźni, przeżyje mnóstwo ekscytujących przygód, które poznawać będzie, tak jak w przypadku poprzedniego rozdziału za pomocą, o czym świadczyć może filmowy zwiastun, za pomocą zagadek przedmiotowych. Ponownie wkroczymy w świat wykonany z pikseli, bardzo kolorowy, sympatyczny i niezwykle urokliwy. 
 
FoxTail rozdział drugi zadebiutuje już w styczniu na Steam i GOG.com w wersji na PC, Mac i Linux. 
 
Odwiedź stronę gry
 
Polub profil na Facebooku
 
FoxTail na Twitterze
 
Foxtail na Steam
 
FoxTail na GOG.com
 
 

Komentarze (0):
Reklama