dodano: 2018-03-11 12:05:01

Frantics - Kolejna gra z inicjatywy PlayLink zadebiutowała!

Autor: AnoX
Frantics - Kolejna gra z inicjatywy PlayLink zadebiutowała!
10°
2

Frantics od studia NapNok Games to kolejna gra wchodząca w skład inicjatywy PlayLink, która oficjalnie ukazała się na rynku. Co zaoferuje na imprezach?
 
Sony Interactive Entertainment Polska (SIEP) oficjalnie ogłosiło wydanie nowej produkcji z inicjatywy PlayLink, którą tym razem jest Frantics. To właśnie z tym tytułem będziemy mogli bawić się ze znajomymi z użyciem smartfona lub tabletu jako kontrolerów. 
 
W ramach tego tytułu otrzymamy 15 mini gier operujących zarówno w zręcznościowe wyzwania jak również w umysłowe łamigłówki i zagadki. Czasem będziemy musieli zagrać sprytnie, a czasem potrzebować będziemy sporych zasobów szybkości reakcji. Nad naszą rozgrywką będzie czuwać lis, który dodatkowo dostarczy jednej z osób specjalne, tajemnicze zadania, które mogą odmienić obraz całej rywalizacji. 
 
PlayLink nastawione jest nie tylko na wspólną zabawę, ale także na zachęcenie osób nie mających na co dzień do czynienia z grami wideo do rozpoczęcia swojej wielkiej przygody. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich członków rodziny, którzy będą nie tylko potrząsać czy wychylać swój telefon, ale także będą kierować postaciami i wykonując zdjęcia uzyskując dodatkowe zyski. 
 
Frantics doczekało się ładnej plastelinowej stylistyki oraz zastosowania ciekawej palety barw, którą docenią zarówno najmłodsi jak i najstarsi. Przy okazji rodzimy oddział firmy wprowadził także pełną polską lokalizację, dzięki czemu nie napotkamy na żadne błędy w zrozumieniu polecenia. 
 
Frantics zadebiutowało na Playstation 4 oraz Playstation 4 Pro. 
 
Strona Gry

Strona inicjatywy Playlink
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-03-12 20:58:14

Hmmm moze byc ciekawe dla kogos kto ma tą podróbę komputera jak konsola ;)

avatar PanDamian
dodano: 2018-03-11 14:20:26

Tylko na PS4? Trochę szkoda.