dodano: 2018-02-03 12:10:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Frostpunk coraz blizej premiery! 11 bit przedstawia Automatony!

Autor: AnoX
Frostpunk coraz blizej premiery! 11 bit przedstawia Automatony!
36°
2

Frostpunk zbliża się wielkimi krokami do premiery, obecnie gra jest w finalnej fazie, w związku z czym poznaliśmy Automatrony i następne kroki rodzimego studia.
 
Najnowszy materiał prezentuje nowość w formie Automatronów, które umożliwiają mieszkańcom steampunkowych miast w Frostpunk poradzić sobie z wieloma ciężkimi pracami oraz czynnościami. 
 
- Tworzenie Frostpunka to długa podróż i jestem zadowolony, że zbliżamy się do jej końca. W czasie tych kilku lat pracy udało nam się stworzyć niespotykaną dotąd mieszankę survivalu, city-buildera i symulacji społeczeństwa. W nadchodzących tygodniach wypuścimy w świat nowy trailer z niepokazywanymi dotąd elementami rozgrywki, pod intrygującym tytułem "Irreversible" czyli 'nieodwracalne zmiany' i ujawnimy więcej szczegółów o Frostpunku, włączając w to datę wydania gry - stwierdził Przemysław Marszał, dyrektor artystyczny 11 bit studios.

Wrażenia z Frostpunk z targów PGA 2017

 
- Zanim to się jednak stanie, odkrywamy jedną z bardziej efektownych stron gry - Automatony! Są to olbrzymie maszyny, napędzane parą, będące doskonałym osiągnięciem inżynierii i przykładem tego jak ludzie potrafią wykorzystać technologię do przetrwania w skrajnych warunkach. Te maszyny mogą zastąpić ludzi w ciężkiej pracy i być używane do bardziej ryzykownych zadań. Automatony to także najlepszy przykład, że steampunk jako technologia może być bardzo praktycznym narzędziem w walce o przetrwanie w skrajnie niesprzyjających warunkach. Naturalnie Automatony to tylko jeden z wielu elementów rozgrywki we Frostpunku i więcej pokażemy w nadchodzącym trailerze a także kolejnych aktualizacjach na temat gry. -
 
Frostpunk wciąż intryguje i być może już niebawem gra ponownie okaże się powiewem świeżości dla graczy z całego świata. Po długim okresie produkcji miło jest obserwować jak gra nabiera ostatnich szlifów oraz zbliża się do najważniejszego momentu, czyli oficjalnej premiery. 
 
Więcej informacji
 
Datę premiery Frostpunk poznamy za jakiś czas. 
 
Strona Gry
 
Karta na Steam
 
Profil Facebook
 
Profil Twitter
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-02-04 14:22:58

Tak widziałem demo:) dziwne byłoby gdybym o mim pisał a go nie ogarnął;) no wiadomo, że pokazuje wycinek gry, Ameryki tym nie odkryłeś kolego, to oczywista oczywistość:) co do stwierdzenia, że w finalnej wersji względem dema nic się nie zmienia to muszę Cię uświadomić, że żyjesz w olbrzymim błędzie i to co twierdzisz jest głupotą w czystej postaci. Co do tego, że ujawniają coraz więcej to znowu zabłysnąłeś oczywistą oczywistością;D

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-03 14:01:33

Wygląda na to, że będzie sporo zmian względem dema. Czekam na gameplay. To będzie jedna z lepszych polskich gier tego roku. Tytuł ma niepowtarzalny klimat oby finalna wersja go nie zatraciła.