dodano: 2019-04-25 21:30:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Frostpunk z prawie 1,5 miliona sprzedanych kopii na rok po premierze!

Autor: AnoX
Frostpunk z prawie 1,5 miliona sprzedanych kopii na rok po premierze!
15°
0

Frostpunk jest już rok na rynku, a polskie 11 bit studios opublikowało informacje o sprzedaży gry, która przekroczyła 1,4 miliona kopii. Co jeszcze wiemy?
 
24 kwietnia 2018 roku mieliśmy okazję do zaznajomienia się z kolejnym hitem polskiego studia 11 bit, które tym razem zabrało nas do alternatywnej rzeczywistości, gdzie mróz i para odgrywają naprawdę istotne role.
 
Już wcześniej zapowiedziano wersję na konsole, jednakże póki co udało się osiągnąć aż 1,4 miliona sprzedanych kopii, z czego aż 43,8% graczy ukończyło kampanię fabularną.
 
Recenzja Frostpunk
 
Prawie 60% graczy zdecydowało się wybrać ścieżkę religii. Przeciętne miasto w grze ma 300 osób, najmocniejsi gracze (0,3%) wytrzymali przeszło 100 dni w trybie nieskończonym, a 2,9% poległo tak jak Marek Ziemak, w ramach trybu Spokój.
 
- Frostpunk jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących projektów, w których powstawaniu brałem udział, ale nadal pozostaje dla mnie grą pełną wyzwań. Tak samo jak praca producenta. Czasem, skupiając się na stworzeniu czegoś pięknego, musisz podejmować decyzje, które nie każdemu w zespole muszą się podobać. - Stwierdził Marek Ziemak.
 
 

[Komentarz] W galerii znajdziecie także infografiki z większą dawką informacji i szczegółowych danych. Jak widać wciąż można wiele osiągnąć na rynku PC, przy okazji powoli i spokojnie mogąc dopracowywać kolejne elementy. Już wkrótce wspomniane wyniki mogą się zmienić, zatem tym bardziej warto się z nimi zapoznać, ponieważ nowe osoby mogą mocno namieszać.

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama