dodano: 2017-08-30 14:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Frostpunk z fragmentem rozgrywki Heartbeats zachwyca?

Autor: AnoX
Frostpunk z fragmentem rozgrywki Heartbeats zachwyca?
11°
1

Frostpunk zostało zaprezentowane na najnowszym zwiastunie Heartbeats, który w sprytny sposób przedstawia nam jak będzie się prezentować rozgrywka. 
 
11bit Studios zaprezentowało nowy fragment rozgrywki w związku z targami gamescom 2017 oferując nam dokładniejsze spojrzenie na mechanizmy rozgrywki w ich najnowszym tytule - Frostpunk. Gra będzie połączeniem symulatorem zarządzania miastem wraz z elementami survivalu, na wzór tego co widzieliśmy w This War of Mine.
 
Nowa polska produkcja jest na zaawansowanym etapie produkcji, choć niestety wciąż nie znamy daty premiery. Studio cały czas pracuje nad swoim projektem domykają kolejne elementy mechaniki, które razem złożą się na świetną i świeżą rozgrywkę. 
 
11bit ciekawie rozbudowało pomysł z poprzedniego tytułu, który tym razem będzie oferować jeszcze cięższe wybory moralne, które obserwować będą mieszkańcy naszego miasta, które już i tak mocno zostało dotknięte przez niesprzyjające ludziom warunki świata przedstawionego.
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-08-30 22:13:50

Bardzo podobne do ich TWoM. Na pewno ogram tytuł ale jak to na takie gry przystało wiążą się one niestety z iluzją nieliniowości i wolnego wyboru, jedynie słuszna droga rozgrywki jest niestety nakreślić z góry przez twórców. Obym się mylił i został pozytywnie zaskoczony w tej kwestii bo widać, że się przyłożyli do tytułu i ma on genialny klimat. Gra się pozytywnie wyróżnia na tle konkuręcji i czekam na nią.