dodano: 2018-11-08 06:00:02

Wciąż można się zapisać na Gamedev & Creative Careers Expo 2018!

Autor: Uszaak
Wciąż można się zapisać na Gamedev & Creative Careers Expo 2018!
0

W Warszawskiej Szkole Filmowej przy ulicy Gen. Zajączka 7 odbędą się targi Gamedev & Creative Careers Expo 2018. Otwarcie przypada na dzień 17 listopada. 

Osoby zainteresowane rozwojem kariery zawodowej w branży gier wideo i pokrewnych sektorach kreatywnych będą miały szansę, aby uczestniczyć w zbliżających się targach. Należy zarejestrować się online, żeby uzyskać wstęp na bezpłatne wydarzenie. Już teraz liczba chętnych przekracza liczbę 1500 osób. Będzie to szansa dla poszukujących pracy bądź zleceń w działach programistów, grafików, ilustratorów, animatorów, testerów i wielu, wielu więcej. 

Targi zaczynają się od godziny 9 i potrwają do godziny 17. W tym czasie będzie możliwość nawiązywania znajomości na stoiskach, przegląd ofert. Od dwunastej do szesnastej nastąpi cykl prezentacji przygotowany przez wystawców, który pozwoli na poznanie dokładniejszych informacji propozycji wydawców. 

Pozostało jeszcze wolnych kilka stoisk wydawniczych, których koszt na GCCE 2018 rozpoczyna się od 1000 PLN netto, w ramach którego wydawcy uzyskują miejsce ekspozycyjne, reklamę na łamach wybranego wydania PIXEL, informacje o wydawcy na stronie, możliwości prezentacji firmy w panelu, wsparcia przez kanały online( blog pixel www.pixelpost.pl, fan page magazynu PIXEL, jak i doprowadzenie elektryczności czy dostępności do sieci WiFi. 

Organizatorem imprezy jest wydawca magazynu PIXEL, bloga www.pixelpost.pl oraz organizator corocznego Festiwalu Gier Pixel Heaven. 

Więcej informacji na stronie www.gcce.eu oraz w wydarzeniu na Facebooku.

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama