dodano: 2018-07-29 08:00:02
PCPS3X360

Games Clash Masters - Kogo zobaczymy w trzecim turnieju eliminacyjnym?

Autor: AnoX
Games Clash Masters - Kogo zobaczymy w trzecim turnieju eliminacyjnym?
0

Games Clash Masters cały czas czeka na kolejne ekipy, które pojawią się w finałach, tymczasem kogo zobaczymy w trzecim turnieju eliminacyjnym?
 
Trzeci turniej eliminacyjny rozpocznie się już w następny weekend (4-5 sierpnia 2018 roku) na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. 
 
Zaproszenie do tego turnieju otrzymały Izako Boars oraz Pompa Team, swoje miejsce uzyskała (kwalifikacje online) zagraniczna ekipa GucciTT, a reprezentacja Adwokacika została zastąpiona Sprout
 
Pula nagród spotkania to aż 10 tysięcy złotych, "jednak wszyscy będą grać o wiele znaczniejszą nagrodę". Zwycięstwo zagwarantuje udział w Games Clash Masters w Gdyni (Gdynia Arena) w terminie 28-30 września. W tej chwili nasze państwo reprezentować będą AGO Esports oraz Team Kinguin, któzy mogą zmierzyć się z potwierdzonymi zespołami Heroic oraz HellRaisers. Wszystkie ekipy będą miały szansę wygrać 50 tysięcy dolarów z puli wynoszącej aż 100 tysięcy
 
Zespół, który zajmie drugie miejsce w trzecim turnieju eliminacyjnym, będzie miał okazję do ponownego awansu, jeżeli uda im się zwyciężyć w Turnieju Ostatniej Szansy. W tej inicjatywie czekają już PACT, x-kom oraz najlepsza drużyna z eliminacji sieciowych.
 
Organizatorem Games Clash jest firma Murator Expo.
 
Profil facebook wydarzeniu

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):