dodano: 2018-05-14 14:50:07

Gearbest wypuścił swoją aplikację oraz dedykowane promocje!

Autor: AnoX
2
Gearbest wypuścił swoją aplikację oraz dedykowane promocje!
Firma Gearbest oficjalnie ogłosiła, że ich aplikacja GearBest Online Shopping jest już dostępna i przy okazji wystartowało kilka interesujących ofert.
 
Aplikacja firmy pozwoli na znaczne zwiększenie wygody dokonywania zakupów na urządzeniach mobilnych, gdzie dostępna dotychczas była jedynie dostosowana przeglądarkowa wersja. 
 
Przy okazji tego wydarzenia firma może pochwalić się kilkoma niezłymi promocjami z naprawdę obniżonymi cenami. Xiaomi Redmi S2 Superb Selfie to zupełnie nowa pozycja w portfolio chińskiego producenta, oferująca wąskoramkowy ekran z dedykowanym aparatem zaprojektowanym dla zdjęć typu selfie. Gearbest przy okazji dorzucił także promocje na kilka dodatkowych smartfonów z oferty właśnie Xiaomi. 
 
Jeżeli szukacie drona, to w Polskim magazynie znaleźć można zawodowy sprzęt w postaci DJI Mavic Pro Mini RC Quadcopter i jeszcze przez lekko ponad 3 dni będziemy w stanie zakupić go w naprawdę atrakcyjnej cenie. O jakości latających pozycji tego producenta nikogo nie trzeba zapewniać. 
 
Gearbest przedstawił także zniżki dotyczące opaski smart Elephone Band 5, którą zakupimy za jedynie 10 dolarów (lub 18 jeżeli nie będziemy w pierwszej dziesiątce każdego dnia)! Za 199,99 dolarów będziemy mogli zakupić mini komputer Alfawise T1 Mini PC oferujący śliczny design oraz naprawdę solidne podzespoły w bardzo małej formie. To dobre rozwiązanie dla osób szukających małego, ale bardzo dobrego urządzenia do codziennych aktywności i okazyjnych sesji z mniej wymagającymi tytułami. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-05-15 11:31:00

Jakośte firmy to dla mnie czarna magia. Pierwsze slysze o czyms takim.

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-14 17:47:18

Własna aplikacja jak AliE. Ciekawe, czy też wprowadzą kupony.