dodano: 2018-05-14 16:00:02

Generalne Remonty Domów zadebiutują w połowie maja

Autor: nocarz
Generalne Remonty Domów zadebiutują w połowie maja
2

Remont to nie zawsze przyjemny obowiązek ale polska edycja gry House Flipper czyli Generalne Remonty Domów sprawi, że może choć na chwile polubicie chaos remontowy.
 
Cenega wraz z PlayWay zapowiedziało premierę tej produkcji na 17 maja 2018 roku. Za polską edycje odpowiada krakowskie studio Empyrean, a będzie dostępna tylko na komputery osobiste PC w polskiej wersji językowej z napisami. Podczas rozgrywki wcielimy się w budowlańca, który będzie kupował rudery, aby je wyremontować i sprzedać ze sporym zyskiem.
 
Nasz Bob Budowniczy będzie więc wyburzał ściany, montował instalacje elektryczne, wodne itp., wymieniał sprzęt AGD, malował, układał panele i płytki, a także sprzedawał i kupował meble. Początki będą skromne od małych zleceń jak wymiana gniazdek czy posprzątanie bałaganu np. w garażu aż po całe rezydencje, w które trzeba będzie tchnąć nowe życie. Gracz stanie się złota rączką od wszystkiego.
 
Przyjmując zlecenia gracz nabędzie doświadczenie, a naszym zadaniem będzie sprawienie, że będzie się to odbywało szybko i sprawnie. Będziemy przyjmować zlecenia przez komputer, przykręcać, ciąć, malować, burzyć i budować. Od rudery do pałacu, stworzymy małe niesamowite projekty za pomocą setek przedmiotów.
 
Generalne Remonty Domów będą dostępne 17 maja 2018 roku w sugerowanej cenie około 69,99 złotych. Więc jak płynie w was żyłka demolki, budowlańca i handlarza to gra właśnie dla was.
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-05-15 11:30:11

Ciekawie to wygląda ale wiadomo do dopracowania. Ostatnio coraz wiecej symulatorów na rynku.

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-14 17:46:39

Dobry pomysł, ale sądząc po gameplayach, wymaga jeszcze dopracowania.