dodano: 2019-07-15 18:05:05
PC

Gibbous - A Cthulhu Adventure z datą premiery i nowym zwiastunem

Autor: agusia16
Gibbous - A Cthulhu Adventure z datą premiery i nowym zwiastunem
13°
0

Gibbous: A Cthulhu Adventure, klasyczna przygodowa komedia z dozą dreszczyku i tajemnicy zagości na rynku gier już w przyszłym miesiącu. Znamy oficjalną datę premiery, wraz z nowym zwiastunem. 
 
Wspomniana przygodówka to komedia, wykonana w rysunkowym stylu graficznym, wyglądająca jak przeurocza animacja. Mimo jej graficznego wykonania gra zabiera graczy w iście lovecraftowskie klimaty mitologii Cthulhu
 
Gibbous – A Cthulhu Adventure to przygodówka stworzona przez studio Stuck In Attic, które kilka dni temu ogłosiło iż ich przygodowe dzieło zadebiutuje na Steam oraz GOG.com 7 sierpnia. Wraz z ogłoszeniem daty premiery pojawił się zapowiadający pełną wrażeń przygodę, nowy filmowy zwiastun, który prezentujemy Wam poniżej.
 
Gibbous: A Cthulhu Adventure - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Przygodówka, o której mieliśmy okazję wspominać już na łamach naszego serwisu przenosi nas do miasteczka Darkham, pozwalając śledzić perypetie bibliotekarza Buzza Kerwana i jego kotki Kitteh. Młodzieniec pewnego dnia, zupełnie przypadkowo, staje się posiadaczem przerażającej księgi zwanej Necronomicon. Zagłębiając się w jej lekturę doprowadza do tego, że jego kotka zaczyna mówić ludzkim głosem, co nie podoba się zarówno jemu, jak i przede wszystkim jego zwierzakowi. Śladem zaginionej i jakże niebezpiecznej księgi rusza detektyw Don R. Ketype. Wszyscy zmierzać będą od teraz do Transylwanii, by tak odmienić los kotki i powrócić do normalności. 
 
Gibbous: A Cthulhu Adventure zadebiutuje na platformach Steam oraz GOG.com w wersji na PC, Mac i Linux także w polskiej wersji językowej w formie napisów.  
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama