0
dodano: 2018-09-24 10:10:02
PCPS4PS4 PRO

GNOG, logiczna zabawa kolorami i dźwiękiem - recenzja

Autor: agusia16
GNOG, przygodówka logiczna studia KO_OP powstała we współpracy z Double Fine Presents oferująca łamigłówki, jak i zabawę dźwiękiem i kolorami. Recenzja czeka na przeczytanie.
 
GNOG, kolejna bardziej łamigłówkowa niźli fabularna produkcja, która tego minionego już lata powiększyła listę gier, w które miałam okazję do tej pory zagrać. Lato sprzyjało prostym grom logicznym, a takie jest GNOG, więc zabawa była przednia. Nastała jesień, a to oznacza brzydszą pogodę, chłód, deszcz a nawet wiatr, który rozhulał się na jak zapewne wiecie, na dobre. Jeśli szarość ostatnich dni nieco Was przygnębia, to mam propozycję, uważam idealną na dodanie sobie do życia trochę kolorów. Zagrajcie w GNOG, gdyż oferuje: "sporą dawkę muzyki, mnóstwo lekkiego humoru i feerie barw".
 
To zdanie, wycięte z mojej recenzji, którą znajdziecie na stronie, obrazuje jaki jest GNOG, choć to oczywiście nie jedyne zalety jest przygodowo - logicznej produkcji. Jakie jeszcze jest GNOG? Wszystko w mojej recenzji, do której przeczytania serdecznie Was zapraszam. 
 
Kup grę na GOG.com
 
Kup grę na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną

GNOG - recenzja


Komentarze (0):
Reklama