dodano: 2019-04-16 20:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

God’s Trigger z efekciarskim zwiastunem premierowym

Autor: AnoX
God’s Trigger z efekciarskim zwiastunem premierowym
0

Polska gra God’s Trigger doczekała się dzisiaj zwiastuna premierowego, który świetnie zachęca do kupienia i sprawdzenia tej dynamicznej gry.
 
Brutalność i akcja to nierozłączny duet, który związany jest właśnie w God's Trigger. Już w najbliższy czwartek będziemy mogli samodzielnie sprawdzić, czy poradzimy sobie z zabawą z tak wyjątkową parą bohaterów.
 
Rekrutacja do redakcji - Kwiecień 2019 roku
 
Apokalipsa w świecie przedstawionym zbliża się w wielkim tempie i to właśnie od nas zależy, czy uda nam się powstrzymać zmierzające zniszczenie. W związku z czym wyruszamy do walki ze złem z użyciem naszych umiejętności oraz pułapek.   
 
Ośmiogodzinna kampania fabularna pozwoli nam poznać i nauczyć się kilku mechanik, które w odpowiednich rękach zostaną wykonane w piekielnie efektownym stylu. Zdecydowanie warto spróbować wraz ze znajomym jak skuteczne może być połączenie i zgranie akcji naprzeciw sztucznej inteligencji.
 
 

Techland Publishing przygotował także specjalny konkurs. Nagrody zostały przygotowane dla pojedynczych graczy i duetów, które pokażą najlepsze akcje w serwisie YouTube z wybranym hasztagiem - #GodsTrigger oraz tytułem gry (God's Trigger) w tytule filmu. Cenne i piekielnie wydajne laptopy Alienware trafią do wybrańców!
 
Więcej informacji 
 
God’s Trigger będzie dostępny cyfrowo na komputerach osobistych, konsolach Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro już 18 kwietnia 2019.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama