dodano: 2019-03-02 23:00:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

God's Trigger z dokładną datą premiery! Kiedy debiut?

Autor: AnoX
God's Trigger z dokładną datą premiery! Kiedy debiut?
11°
0

Polska gra God's Trigger doczekała się dokładnej daty premiery, która osadzona została na wiosnę tego roku. Kiedy zatem dokładnie zagramy? Sprawdź datę!
 
Polskie studio One More Level ogłosiło wraz z Techland Publishing datę premiery swojej gry - God's Trigger, w której emocje budowane są poprzez efektowną jatkę wymagającą sporych umiejętności i dokładności działania.
 
Jako Judy i Harry staniemy do walki z bandytami oraz przestępcami, tworząc wyjątkowo zgrany duet... jak na anioła i demonicę. W ramach kampanii dla pojedynczego gracza będzie nam dane sprawdzić ich umiejętności oraz wyposażenie. Choć zabawę możemy toczyć także ze znajomymi przy jednej kanapie.
 
Skojarzenia z Hotline Miami nie są bez podstawne, przy czym w tej stylistyce bez wątpienia będziemy mogli się napracować przy eliminacji kolejnych wrogów. Musimy jednak uważać, ponieważ łatwo jest nas dopaść, a błędy nie są wybaczane ot tak.
 
W świecie God's Trigger przetrwanie zależy od decyzji podjętych w ułamku sekundy, eliminacji przeciwników na szereg sposobów dzięki broni palnej i białej, umiejętnościom specjalnym i środowiskowym pułapkom. Rozpętaj spektakularną masakrę. Bądź gotów na niewybaczającą błędów, intensywną i śmiertelnie brutalną akcję, w której jedno pociągnięcie spustu wystarczy, by posłać do piachu zarówno adwersarzy jak i ciebie.
 
God's Trigger ukaże się w wersji cyfrowej na komputery osobiste, Xbox One i PlayStation 4 już 18 kwietnia 2019 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama