dodano: 2018-08-06 08:00:02
PS4PS4 PRO

God of War (2018) sprzedaje się znakomicie i bije rekordy!

Autor: AnoX
God of War (2018) sprzedaje się znakomicie i bije rekordy!
13°
0

God of War (2018) to nie tylko znakomita produkcja, ale także świetnie się sprzedająca, choć niestety żadne konkretne liczby w tym wypadku nie pojawiają się.
 
Ostatnia odsłona God of War mogła być nazwana wielką niewiadomą ze względu na niemalże całkowite przekształcenie i zredefiniowanie marki, co było niewątpliwie ryzykownym ruchem. Tymczasem gracze docenili ten krok oraz wiarę Sony, dzięki czemu otrzymaliśmy wielki hit z najlepszą sprzedażą wśród gier ekskluzywnych na konsole Playstation w ogóle.
 
Sony Interactive Entertainment oraz Sony Santa Monica czują się bardzo usatysfakcjonowani najlepszym w historii startem, a w zasadzie restartem w tego typu słowa znaczeniu. Wysoka jakość oraz znakomite oceny spowodowały, że nawet udało się zwiększyć sprzedaż konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro. Tę informacje potwierdził Hiroki Totoki odpowiedzialny w Sony za finanse.
 
Mimo braku dokładnych informacji i tak należy zauważyć niepowstrzymany fakt, na sukces sprzętu zdecydowanie przekładają się wielkie hity dla których wielu graczy dopiero decyduje się na zakup danej platformy. W przyszłości okaże się, że już niebawem będzie to jeszcze ważniejsza sprawa podczas podejmowania wyborów odnośnie zakupu sprzętu czy usługi, gdyż na te wszystkie wschodzące abonamenty nie będzie wielu graczy stać. 

źródło: fot. https://wallpapersite.com/games/god-of-war-playstation-4-kratos-atreus-2018-4k-12991.html

Komentarze (0):