dodano: 2019-05-20 09:25:02

Golem Gates doczekało się daty premiery na PS4, XB1 i NSH

Autor: AnoX
Golem Gates doczekało się daty premiery na PS4, XB1 i NSH
0

Hybryda karcianki oraz strategii - Golem Gates doczekało się daty premiery na PS4, XB1 i NSH. Kiedy sprawdzić będzie można te nietypową strategię?
 
Laser Guided Games i Digerati zdecydowały się podać daty premier wersji Golem Gates na poszczególnej platformy. Jak się okazuje będziemy mogli sprawdzić ten interesujący tytuł w końcówce tego miesiąca.
 
Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć czy połączenie gry karcianek oraz strategii może się spisać i to nie tylko samodzielnie, ale także w kooperacji oraz wieloosobowych starć. 
 
- Golem Gates to świetny tytuł i chcieliśmy uczynić go najlepszym, jaki mógłby być na konsoli. Wizja Laser Guided Games została w pełni zachowana i niezależnie od tego, czy cieszyć się będziecie grą w 1080p, pełnym 4K czy w podróży, Golem Gates został w pełni zoptymalizowany dla każdej platformy i jej indywidualnych możliwości - powiedział dyrektor Alfred Digerati Nick Alfieri.
 
 

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wreszcie ujawnić datę premiery Golem Gatesa na konsoli - powiedział twórca gry, Matt Oelfke. - Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak gracze konsolowi wciąga się w rozgrywkę. Włożyliśmy nasze serce i duszę w Golem Gates, więc mamy nadzieję, że będzie to rezonować z graczami. -
 
Golem Gates ukaże się 29 maja na PlayStation 4 oraz 31 maja 2019 roku na Xbox One oraz Nintendo Switch.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama