dodano: 2019-03-29 12:40:03
ANDIOSPCNSHPS4

Grave Keeper ma dziś premierę na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
Grave Keeper ma dziś premierę na komputerach osobistych!
12°
0

Grave Keeper dzisiaj oficjalnie ma premierę na komputerach osobistych, gdzie możemy już sprawdzić rodzimego hack'n'slash. Co nas czeka w tym świecie fantasy?
 
W dniu dzisiejszym zakupić możemy zupełnie nową polską produkcję na Steam - Grave Keeper. Paweł Waszak serwuje nam tytuł hack'n'slash, gdzie wcielimy się w rycerza zmagającego się z licznymi przeciwnikami w postaci wszelkiej maści potworów.
 
Gra dostępna jest już na urządzeniach mobilnych i komputerach osobistych, a jeszcze w drugim kwartale 2019 roku będzie można sprawdzić wersję także na konsolkę Nintendo Switch.
 
- Tytuł łączy w sobie mechanizmy znane z różnych typów gier. Chodzi m.in. o elementy niemal tradycyjne dla gatunku hack’n’slash, ale też np. o rozwiązania znane z gier w stylu idle/clicker. Celem było stworzenie modelu rozgrywki, który nie jest zbyt skomplikowany i jednocześnie może zaoferować wiele godzin dobrej zabawy mówi twórca gry, Paweł Waszak.
 
Grave Keeper dzisiaj debiutuje na Steam tj. 29 marca 2019 r. Premiera wersji na Nintendo Switch zaplanowana jest na drugi kwartał 2019 roku. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):