dodano: 2019-03-19 05:50:02
ANDIOSPCNSHPS4

Grave Keeper, czyli polska gra hack and slash! Co to za tytuł?

Autor: AnoX
Grave Keeper, czyli polska gra hack and slash! Co to za tytuł?
30°
0

Grave Keeper to polska gra Hack'n'Slash, która już wkrótce oficjalnie zadomowi się na Steamie. Kiedy będzie się premiera i jaka jest dokładna data? Sprawdź!
 
Końcówka tego miesiąca będzie okres, w ramach którego będziemy mogli sprawdzić polskiego hack'n'slasha - Grave Keeper. Jeszcze w tym roku będziemy mogli ograć także konsolkę mobilną Nintendo Switch.
 
Studio Baldur Games wraz z wydawcą Ultimate Games S.A. już za kilka dni pozwoli nam się zapoznać z przygodami dzielnego bohatera, który w Zakazanej Twierdzy będzie się przebijał w ramach wyjątkowości. Jako łowca nagród będziemy mierzyć się z licznymi wrogami, którzy pojawiać się będą z każdej strony.
 
Produkcja stawia nie tylko na klasyczną zawartość, ale także na nowoczesne elementy pokroju dziennych zadań oraz wyjątkowych atrakcji. Zapomnieć nie można także o kilkunastu typach wrogów, niecałych dziesięciu potężnych bossach oraz o wyjątkowych przedmiotach, które zapewnią nam przewagę w walce.

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - porównaj na Ceneo

Grave Keeper będzie nam oferować w zasadzie 3 główne tryby gry - pierwszy podstawowy, drugi w ramach versus oraz trzeci znany jako royal fight. Zatem powalczymy nie tylko z kolejnymi przeciwnikami, ale także z łowcami nagród.
 
- To produkcja osadzona w świecie fantasy. Grave Keeper wyróżnia się m.in. unikalnym połączeniem elementów znanych z różnych gatunków gier. Gracz znajdzie tu więc np. elementy tradycyjne dla gatunku hack’n’slash oraz rozwiązania kojarzone z grami typu idle/clicker. Rozgrywka nie jest przesadnie skomplikowana, ale może wciągnąć na wiele godzin, szczególnie że wyzwania są mocno zróżnicowane, a na zdobycie czeka wiele skarbów – mówi twórca gry, Paweł Waszak.
 
- W walce możemy korzystać zarówno z tradycyjnych ataków ręcznych i dystansowych, jak i ze specjalnych ataków obszarowych. Poszczególne typy broni i zbroi różnią się między sobą parametrami, a część z nich ma także unikatowe właściwości. Chodzi np. o automatyczną regenerację punktów zdrowia naszej postaci czy zatruwanie i ogłuszanie wrogów. Dostępne są też przydatne zdolności pasywne, które mogą mieć istotny wpływ na rozgrywkęwyjaśnia Paweł Waszak.
 
Grave Keeper pojawi się na platformie Steam (PC) 29 marca 2019 r. Premiera wersji na Nintendo Switch zaplanowana jest na drugi wartał 2019 roku. 
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):