dodano: 2018-10-11 13:55:02

GREEN HELL przed chwilą zagościło we Wczesnym Dostępie, a już się..

Autor: AnoX
0
GREEN HELL przed chwilą zagościło we Wczesnym Dostępie, a już się..
GREEN HELL od studia Creepy Jar kilka miesięcy temu trafiło do programu Wczesny Dostęp na Steam i jak się okazuje już udało się grę spłacić. 
 
Wystarczyło 6. miesięcy, aby produkcja sprzedała się w 93 tysiącach kopii, co pozwoliło spłacić nie tylko produkcję gry, ale także i jej marketing, rozpoczęty jakiś czas temu. Creepy Jar może się pochwalić pierwszym sukcesem, który obejmuje nie tylko stworzenie, ale także samodzielne wydanie produkcji.
 
Warto pamiętać także o tym, że deweloperzy jakiś czas temu przedstawili dokładny plan dotyczący najbliższej przyszłości gry z uwzględnieniem ważnych etapów oraz ich przebiegu.
 
- Grę kupiono już ponad 93 000 tysięcy razy, co oznacza, zwrot kosztów produkcji wraz z marketingiem, które wyniosły 3,5 miliona złotych. Świetne oceny graczy sprawiają, że znajdujemy się wciąż w czołówce gier na platformie Steam. Cały czas pracujemy nad tym by gra była coraz bardziej atrakcyjna dla użytkowników. I tak się dzieje. Wydaje się, że nasze szacunki zakładające sprzedaż 300 000 kopii w rok od premiery były bardzo ostrożne - komentuje Marek Soból, członek zarządu Creepy Jar.
 
GREEN HELL jest już dostępne (od 29 sierpnia 2018 roku) na komputerach osobistych za sprawą Wczesnego Dostępu na Steam. Cena została ustalona na poziomie 19,99 dolarów amerykańskich.
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):