dodano: 2018-02-12 12:00:01
PCPS3PS4PS4 PROX360

GTA V Redux z nową aktualizacją

Autor: nocarz
GTA V Redux z nową aktualizacją
14°
2

GTA V w 2016 roku doczekało się olbrzymiej modyfikacji pod nazwą Redux.
 
Została stworzona przez Josha Romito. Jednak od momentu kiedy została ogłoszona pojawiło się wiele dowodów, że cała wielka modyfikacja jest plagiatem. W chwili po wydaniu aktualizacji strona, na której owa miała się znajdować, została wyłączona. Przyczyną było bezprawne użycie kodu przez Romito.
 
Pomimo afery związanej z plagiatem i kolejnych głosów, że całość to zlepek kradzionych prac, Redux doczekał się kolejnej aktualizacji o numerze 1.3. Ta aktualizacja zawiera sporo zmian, usprawnień, a do najważniejszych należy jeszcze bardziej wiarygodna fizyka NPC-ów, poprawki animacji, a także wyrzucenie niektórych ustawień graficznych, które zakłócały stabilność. Aktualizację można pobierać z jej oficjalnej strony.
 
Do zmian należy tez doliczyć, że mod doczekał się własnego logo oraz intra. Od teraz też warunki pogodowe przechodzą pomiędzy sobą w sposób bardziej naturalny. To samo stało się z efektami wizualnymi, gdzie wygląd dróg, billboardów, reklam czy drzew i ognia czy eksplozji zostały poprawione. Przekonajcie się więc o tym sami ile jeszcze można wycisnąć z GTA V i może będziecie czekać na kolejne aktualizacji od Josha Romito. Ten z kolei zapowiedział, że upgrade 1.3 nie jest ostatnim, więc możemy spodziewać się, że 1.4 nadejdzie niebawem.
 
 
 

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-02-12 19:58:57

Użycie prac innych moderów to nie grzech ale jeżeli się uzyska od nich zgodę. Ja tam z reguły od modów stronię ale niekiedy aż prosi się by kilka wgrać. Ten mod do V to dobra robota i to widać.

avatar TOM3K
dodano: 2018-02-12 14:51:37

W momencie jak gra wygląda już jak film to taka grafika to niesamowita sprawa. Fajnie by potem wyglądały na nowych silnikach graficznych starsze tytuły.