dodano: 2019-03-16 07:10:01

Już dzisiaj rozpoczyna się nowe GWENT Masters z niezłą pulą nagród!

Autor: Uszaak
11°
0
Już dzisiaj rozpoczyna się nowe GWENT Masters z niezłą pulą nagród!
Właśnie dzisiaj zaczynają się rozgrywki w ramach turnieju GWENT Masters. Gracze zmierzą się w karciance z uniwersum Wiedźmina, aby wygrać główną nagrodę oraz miejsce w przyszłych rozgrywkach. 
 
W ten weekend odbędzie się turniej zorganizowany przez CD PROJEKT RED dla profesjonalnych graczy. Każdy z uczestników będzie dążył do zapewnienia sobie miejsca w finale tej serii GWENT Masters. Pula nagród sięga 25,000 dolarów. Oprócz tego finaliści zapewnią sobie miejsce na przyszły GWENT Challanger, który poprzedzi wielki finał. 

Ćwierćfinały rozegrane zostaną już dzisiaj, na półfinały oraz sam finał przyjdzie poczekać do jutra. Turniej wystartuje o godzinie 16 na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED (Twitch) z dodatkowymi informacjami dzięki GWENT Masters na twitterze. Na oglądających czekają nagrody w postaci Twitch Drops, dzięki którym gracze zdobędą beczki oraz karty.  

Rywalizacji będą towarzyszyć informacje na temat zbliżającej się zawartości dodatkowej zatytułowanej Krwawa Klątwa, która zadebiutuje już 28 marca bieżącego roku na PC, PlayStation 4, Xbox One. Pierwszy dodatek do GWINTA wprowadza ponad 100 nowych kart, w tym 31 neutralnych i 14 dla każdej z frakcji. 

Więcej informacji na temat rozgrywanego turnieju znajduje się pod tym linkiem.

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):