dodano: 2019-02-12 07:00:02
PCPS4

H1Z1 z największą aktualizacją na PS4, która dodaje sporo zawartości!

Autor: Uszaak
H1Z1 z największą aktualizacją na PS4, która dodaje sporo zawartości!
0

Już 21 lutego zadebiutuje trzeci sezon w H1Z1 na konsolę od Sony. Darmowe rozszerzenie o nazwie "Beyond Royale" wprowadzi wiele dodatkowej zawartości, nowych opcji i usprawnień. Poza tym do gry zmierzają dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki system rankingowy, 100-poziomowy Battle Pass.

Tryb FFA Deathmatch to nowy tryb rozgrywki dla pięćdziesięciu graczy, którzy trafiają na niewielkie pole bitwy, podczas gry arsenał ulega ciągłej zmianie, a każdy gracz odradza się natychmiastowo. Celem walczących jest uzyskanie 25 zabójstw przed ukończeniem kończącego się czasu.

Trzeci sezon przyniesie zupełnie nowy system rankingowy, który wspiera dotychczasowe, sezonowe tabele wyników dla każdego z trybów battle royale (solo, duo, składy).Do gry wprowadzonych zostanie sześć nowych rang (od Brązu po Mistrzowską), przy dodatkowym śledzeniu liczby zabójstw, meczy, a także innych statystyk, które zostaną zresetowane pod koniec trzeciego sezonu.

Zawita również poligon treningowy, na którym weterani i jak nowicjusze będą mogli doskonalić umiejętności i testować ekwipunek w nowym trybie rozgrywki. Poligon ma zapewnić nauki do opanowania każdego rodzaju broni, zanim gracz podejmie decyzję o dołączeniu do rankingowej zabawy.

Dodatkowo Battle Pass 3 zaoferuje ponad 200 przedmiotów kosmetycznych(w tym nowe typy przedmiotów i dziewięć pełnych strojów), 100-poziomowy Battle Pass 3. Warto dodać, że to największa dotychczasowa przepustka w H1Z1. Podobnie jak w poprzednich sezonach, subskrybenci PlayStation Plus otrzymają dostęp do osobnej ścieżki ekskluzywnych nagród.

Oprócz tego trzeci sezon to gama usprawnień i nowych funkcji w grze, m.in. nagrody za frekwencję, przeprojektowane lobby i interfejs, a także wiele wyzwań dla graczy, którzy zdobędą wszystkie 100 poziomów Battle Passa.

H1Z1: Battle Royale oficjalnie zadebiutowało na PlayStation 4 w sierpniu 2018 roku i zostało ciepło przyjęte przez graczy. Po tym, jak w ciągu zaledwie pierwszego miesiąca od premiery gra została pobrana 10 mln razy, H1Z1: Battle Royale stało się drugim najczęściej pobieranym tytułem 2018 roku, czając się tuż za Fortnitem. Gra znalazła się również w top 5 najczęściej pobieranych gier w zeszłym miesiącu na PlayStation.

Więcej informacji na temat zbliżającego się sezonu znajdziecie na tej stronie.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama