dodano: 2018-12-05 23:05:02

Hearthstone Rozróba Rastakana wystartowała, a Trolle z Azeroth czekają

Autor: AnoX
11°
0
Hearthstone Rozróba Rastakana wystartowała, a Trolle z Azeroth czekają
Hearthstone Rozróba Rastakana dzisiaj zalicza premierę, dzięki czemu gracze mogą zapoznać się z najnowszym dodatkiem skupiającym się na Trollach z Azeroth.
 
Najnowsze rozszerzenie Rozróba Rastakana™ do Hearthstone® dzisiaj trafiło, dzięki czemu gracze mogą zapoznać się i wyposażyć w nawet 135 nowych kart oraz arsenał nasyconych mocą voodoo mechanik, które pomogą im w bezpardonowej walce o chwałę i... dobre miejsce w rankingu graczy.
 
Trolle z Azeroth na wezwanie swego przywódcy, szero Rastakana zgromadziły się w odbywającej się raz na pokolenie bijatyce bez żadnych zasad. Powstało 9 drużyn, na czele których stanęli najpotężniejsi znani wojownicy – 9 legendarnych czempionów trolli. Wszyscy uczestnicy otrzymają błogosławieństwo samego loa – pradawnego ducha z panteonu trolli, który przybrał postać legendarnego stronnika. Gracze od teraz mogą przywoływać własne duchy loa, które odpowiadają klasom stronników. W ramach nowości znajdziemy także Rzeź, czyli nową mechanikę zapewniająca graczom potężne efekty za zadawanie nadmiarowych obrażeń.
  
Przez najbliższe 2 tygodnie możemy się skupić na potyczkach z innymi graczami, lecz już 13 grudnia szero Rastakan ogłosi rozpoczęcie Trollowej Rozróby – pełnego akcji trybu dla pojedynczego wojownika. Dostępna będzie także arena Rikkar – wschodząca gwiazda trollowego turnieju, aby dołączyć do jednej z 9 uczestniczących w nim drużyn, ucząc się cennych technik bojowych i zdobywając potężnych sojuszników na drodze do miano najlepszego trolla w Azeroth. 
 
Rozróba Rastakana jest już dostępne na kilku platformach - Windows® i Mac®, tablety Windows, iPad oraz Android™ , nie wspominając o iPhone;ach i Androidach. Pakiety z kartami można zakupić osobno lub w ramach przecenionych zestawów w sklepie w grze – za złoto lub prawdziwe pieniądze (Obowiązują te same ceny co w przypadku innych pakietów). Gracze mogą też wygrać pakiety kart z Rozróby Rastakana także w trybie Areny lub tworzyć karty za pomocą tajemnego pyłu, który można pozyskiwać, odczarowując niechciane egzemplarze. 
 
Przez pewien (ograniczony) czas gracze otrzymają 6 darmowych pakietów kart właśnie z Rozróby Rastakana oraz 3 niezłe karty na odpowiedni początek talii: losowego legendarnego stronnika loa i 2 rzadkie karty Duchów z tej samej klasy. Jedyne co musimy zrobić to zalogowanie się do Hearthstone! 
 
- Nie możemy się już doczekać, kiedy gracze z całego świata wejdą na arenę i spróbują sił w Rozróbie Rastakanapowiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. - Na Arenie Gurubaszów od lat toczone są wielkie bitwy, ale czegoś takiego jeszcze nie było i bardzo chcemy zobaczyć, jakie rozwiązania gracze wprowadzą w swoich taliach. -
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41

Komentarze (0):
Reklama