dodano: 2019-02-09 16:00:02

Hearts of Iron IV: Man the Guns - Nowy dodatek doczekał się daty

Autor: AnoX
Hearts of Iron IV: Man the Guns - Nowy dodatek doczekał się daty
42°
0

Hearts of Iron IV: Man the Guns to zupełnie nowy dodatek, który trafi do uznanej produkcji strategicznej. Co tym razem twórcy wprowadzają do formuły?
 
Paradox Interactive dalej trwa przy swoich tytuł co potwierdza dodatek Man the Guns do Hearts of Iron IV. Tym razem w ramach fabuły państwa demokratyczne będą musiały odeprzeć zagrożenie ze strony państwo socjalistycznych jak Niemcy oraz faszystowskich Włoch. Front się przesuwa, ale na morzu sytuacja bojowa może ulec zmianie....
  
Man the Guns to najnowszy dodatek wprowadza on nowe szczegóły i mechaniki do ​​rozgrywki morskiej, a także dodaje wiele nowych opcji rozgrywki dla głównych sił demokratycznych, w tym nowych drzewek politycznych i współpracy z rządami na uchodźstwie.
 
Najnowsze rozszerzenie jest już możliwe do zakupienia w ramach przedsprzedaży, dzięki czemu możemy już w tej chwili zagwarantować sobie swoją kopię.
 
Gry - zobacz ceny
  
Cechy gry Hearts of Iron IV: Man the Guns obejmują:
 
  • Więcej alternatywnych ścieżek - Przywróć starą Konfederację jako Stany Zjednoczone i sprowokuj nową wojnę domową lub przyspiesz dekolonizację Imperium Brytyjskiego.
  • Badaj nowe komponenty i ulepszaj starsze jednostki, w oparciu o świeżą wiedzę. Wyposaż swoje okręty podwodne w nowe narzędzia i poprawione kamuflaż.
  • Cechy i umiejętności Admirała - Dostosuj swoich admirałów do swoich potrzeb i pomysłu.
  • Rządy na uchodźstwie: umożliwiają rozszerzanie demokracji, legitymizację nowej władzy, rozszerzenie wpływów oraz tworzenie specjalnych oddziałów bojowych.
  • Nowe krajowe cele dla Holandii i Meksyku.
  • Chroń swoje wybrzeża przed inwazją lub atakiem z użyciem min, które będą blokowały pewne przejścia. Zapomnieć nie można jednak o innych...
  • Wykreuj nowe trasy dla handlu i marynarek, zaznaczając obszary, których chcesz uniknąć.
  • Walcz, by utrzymać pokój, przestrzegając uzgodnionych na forum międzynarodowym reguł, lub twórczo przeciwstawić się światowemu konsensusowi, przekraczając i tworząc nowe granice.
  • Amfibje do boju - wykorzystaj nowy typ pojazdu, który spisze się dobrze zarówno na plaży jak i na tradycyjnych trasach.
  • Oryginalnie skomponowana nowa muzyka specjalnie do rozszerzenia Man the Guns.
 
Hearts of Iron IV: Man the Guns ukaże się 28 lutego 2019 roku w sugerowanej cenie detalicznej 19,99 $.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama